Beni Affet 1311. Bölüm Özeti 1 Şubat Perşembe 2018 Neler Olacak ?

5
Beni Affet’de hafta finaline yaklaşırken heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nikaha bir türlü engel olamayan Toprak adeta çıldırmış durumdadır. Giderek daha tehlikeli bir hale gelen Toprak’a karşı Ateş ve Zeynep2in ne yapacağı merak konusudur. Beni Affet 1311. Bölümde yaşanacaklara dair tüyoları 1311. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Yaptığı tüm planlara rağmen Toprak evliliğe engel olamamıştır. Ateş ve Zeynep’in nikahı kıymasının  ardından Toprak sinirinden deliye döner. Fakat halen vazgeçmeye niyeti yoktur. Daha önceleri Pınar ve Ateş arasında yaşanan olayları Zeynep’e göstermeye çalışır. Fakat bu iş ters tepecek ve yine kendi kuyusunu kazarak kendisi zararlı çıkacaktır.

Toprak yaptıkları sonrası Pınar’ın da gerçekleri görmesini sağlayacaktır. Pınar evden ayrılma kararı almasının ardından Toprak giderek yalnızlaşmaya başlar.Bu sırada Ateş, Şahin’in ceza evinden kurtulması için  girişimlerde bulunur. Yiğit’in ölümü konusunda Toprak2ın bağlantıları ortaya dökülmeye başlar. Toprak’ın bundan nasıl kurtulacağı merak konusudur.

Etiketler: beni affet 1 Şubat 2018 perşembe neler olacak ?, Beni affet 1 Şubat 2018 Perşembe Tanıtımı, Beni Affet 1 Şubat özeti, beni affet 1 şubat perşembe tüyoları, Beni Affet 1311. bölüm fragmanı, Beni affet 1311. bölüm tanıtımı, Beni Affet 1311. bölümde neler olacak Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.