Beni Affet 1312. Bölüm Özeti 2 Şubat 1313. Bölümde neler olacak?

9


Beni Affet 1312. Bölüm Özeti (2 Şubat) nde neler yaşandı. Geçen bölüm işler gitgide karmaşık bir hal almaya ve ateş ve Zeynep’in canı sıkılmaya başlamıştı. Tabi dizinin sonunda olan olaylar hepimizi şaşırttı.
Feride’ye ısrarla gerçekleri ispatlamaya çalışan Yaman olanlara rağmen diğer yandan da Feride’yi mutlu etmek için küçük sürprizler yapmaya çalışır. Cüneyt Feride’yi yeniden kazanacağına dair inancı yeserirken. Yaman ulaşacağı önemli bir bilgiyle tahmin edemeyecgi kadar zor bir durumda kalır. Güzel’le ilgili büyük sırrı öğrenen Murat, gerçeği saklamaya çalışırken Güzel’i uzecek bir şey yapmak zorunda kalır.Beni Affet 1312. Bölüm Özeti
Fakat tüm bunlar dışında Güzelin ailesiyle ilgili sırları bilen bir kişi vardır.. Bu kişi Orhandır. Orhan hapisten çıkar ve güzel in gerçek ailesini bildiği için bunu kendi çıkarlarına karşı kullanmak ister. Güzelin gerçek ailesini biri öğrenir. Güzelin gerçek ailesini kim öğrenmişti ?
Beni Affet 1312. Bolum Özeti (2 Şubat) nde Toprak, Yiğit’le olan ilişkisini gizli tutmak için her şeyi planlar ancak beklenmedik biri tüm hazırlığını ve planlarını bozar. Toprak’ın evden kovduğu Pınar bu ziyaretçiyi fark eder. Toprak icin dengeler degisir. Kaçınılmaz sona daha çok yaklaşır. Butiğe gelen resmi bir evrak, Kader’e  zor anlar yaşatır. Evraktaki bir bilgi Şahin’in özgürlüğüne kavuşabilme ihtimalini yesertir. Beni Affet 1315. Bölümde neler olacak? sorusunun yanıtı şuan için belli değil ilerleyen zamanlarda sizinle bunu paylaşacağız
Gelecek bölüm bakalım Güzelin ailesini öğrenen gizli kişi kimdi ? Feride Yaman a karşı tavrını bırakacak mi ve ateş ve zeynep için durumlar nasıl bir hal alacak ?


Leave A Reply

Your email address will not be published.