Beni Affet Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2018 2019 Yeni Sezon

19


Beni Affet dizisi bir sezonu daha arkasında bıraktı. Beni Affet  1402. bölümü ile 7. sezonu bitirdi ve 8. sezona merhaba dedi. Beni Affet’te bir sezon daha bitti bir aşk daha bitti. İzleyici özellikle Cüneyt ve Feride’nin en azıdan sezon sonunda bir araya gelmesini çok bekledi ama Murat Danacı çok önce aldığı ayrılma kararına uymak zorunda kaldı ve Beni Affet’ten ayrıldı. Böylece Cüneyt ve Feride meselesi de tamamen kapanmış oldu.

Cüneyt’in yani Murat Danacı’nın zaten son dönemlerde ayrılacak olması sebebi ile rolleri çok azaltılmış ve senaryoda ki başrolü devretmişti; her ne kadar Cüneyt’siz bir yeni sezon senaryosu olacak olsa da aslında önceki sezonlardan çok farklı bir yeni sezon da izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet’ten sadece Cüneyt değil aynı zamanda Zühre ve Mahir karkaterleri de ayrıldı. Bu durumda Murat ve Kader aşkı yeni sezonda devam edecekmiş gibi görünüyor. Beni Affet’te yeni sezon da yeni senaryoya göre yeni isimlerde kadroya dahil olacak. Bu konumuzda sizlere Beni Affet’te 2018 2019 yeni sezonunda hangi oyuncuların dahil olacağını ve 2018 2019 yeni sezonunda hangi oyuncuların Beni Affet’te olmayacağını açıklayacağız.

Beni Affet 2018 2019 Yeni Sezonunda Ayrılacak Oyuncular
Beni Affet’in yeni sezonunda aşağıda ki oyuncular kesin olarak yer almayacak olmakla birlikte Focus Film ile yeni sezon sözleşmesini imzalamayan eski oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir.

Murat Danacı(Cüneyt)
Cüneyt karakteri olmadan da Beni Affet olur. Cüneyt’ten önce kimler geldi geçti. Asıl Beni Affet’i Beni Affet Yapan Bahar ve Kemal ayrıldı kimseye bir şey olmadı. Feride’ye kocası ile mutluluklar dileriz.  
Ulviye Karaca( Zühre)
Kozanların bel kemiği ve annesi Zühre’ye de yeni sezon da yol görüldü. Osman Kozan devam ederken Beni Affet 2018 2019 Yeni Sezonunda Zühre Kozan olmayacak; zira  Ulviye Karaca Beni Affet’ten ayrıldı.
Önder Atakanlı (Mahir)
Mahir ve Kader aşkı efsane olabilirdi Kader’in saçma işleri ve Murat aşkı olmasaydı. 
Beni Affet 2018 2019 Yeni Gelen Oyuncular
Şuanda Focus Film yeni sezon senaryosunun tamamlanmasını bekliyor. Senaryo işi tamamlandığında Beni Affet’ 2018 2019 Yeni Sezonunda hangi oyuncuların katılacağını oyuncular ile sözleşmeler yapıldığında sizlere ilk olarak tam ve doğru bilgi sunmaya devam edeceğiz


Leave A Reply

Your email address will not be published.