Beni Bırakma 27. Bölüm 13 Şubat Fragmanı. Zeynep Kendini Aklayabilecek mi? – En güncel dizi bilgileri

2Beni Bırakma da Zeynep gerçeklerin peşine düşmüştür. Kendisine iftira atarak Emre’den ayırmak isteyenin kişinin kim olduğunu öğrenmek için Yeliz ile konuşmaya gitmiştir. Tam bu sırada Esin gelerek onu bayıltmıştı. Esin kirli çamaşırlarının ortaya dökülmesini bu saatten sonra göz alamaz. Zeynep sokakta ayıldıktan sonra Cansu’nun babası Vedat’ın kliniğine götürülmüştür. Bunu duyan Hülya soluğu hastanede almıştır. Hülya ile Vedat burada bir kez daha karşılaşırlar. İlerleyen bölümlerde Esinden bıkan Vedat ile Hülya arasında birşeyler olacağı kesin. 

Sıla Seher hala ile tanışmış ve geçekleri öğrenmiştir. Meltem’in Tarık’ın sevgilisi olduğunu da bilir. Bu yüzden kendisi ve Tarık’ı birbirine yakınlaştırmaya çalışan arkadaşı Esma’ya da sert bir şekilde kızar ve Esma evden ayrılır. Sıla yine yalnız başına kalmıştır. Sıla radikal bir karar almış ve bir lokantada çalışmaya karar vermiştir. Fakat Tarık buna izin vermeyecek. Tarık’ı ne kadar sevse de artık ondan vazgeçerek kendi ayakları üzerinde durma kararı almıştır. Ancak Tarık kalbinin bir kenarında Tarık her zaman olacaktır.
Birde Sıla ve Seher Halanın yanında çalışan Mehemet’in önceden tanıştığını öğrendik. Belki bu ikili aynı köydendir. Mehmet sonrasında cüzdanından bir fotoğraf çıkarmış ve ona uzun uzun bakmıştı. Ancak kim olduğunu göremedik. Belkide Sıla’nın platonik olarak aşığıdır Mehmet Hep birlikte sonraki bölümde öğreneceğiz.

Zeynep hastaneden çıkar çıkmaz kendisine atılan bu iftiradan kurtulmak ve herşeyi anlatmak için Emre’lerin evine gitmiştir. Burada Arzu kendisini dinleyeceğini söyleyerek daha önce Yeliz ile Esin’in hazırladığı internet sitesini göstermiştir. Zeynep artık kendisine kurulan tuzakların parçalarını yavaş yavaş birleştirmektedir. Ancak ufak bir yanılma payıyla. Kendisine bütün bunları hazırlayan kişinin Arzu olduğunu düşünür. Bu sırada evde Emre ile bulunan Cansu herşeye şahit olmuştur. Annesinin yaptığını bildiği için endişelenir.Ancak Zeynep Esin’den değil Arzu’dan şüphelenmiştir. 
Cansu olanları Esin’e anlatacak ve onlarda yen önlem alacaklar. Ancak şimdilik Zeynep bütün bunları Arzu’nun yaptığını düşünmektedir. Ancak Esin yinede eşeğini sağlam kazığa bağlamak ister. Yeliz’in ortadan kaybolmasını sağlayarak Zeynep’in Yeliz’den gerçeklerin tamamını öğrenmesini engelleyebilir? Bu sırada aynı zamanda Zeynep’i Emre ve Arzu dan uzak tutmak için elinden geleni yapar. Bakalım Zeynep bütün bu olayları çözebilecek midir? 


Leave A Reply

Your email address will not be published.