Beni Bırakma 9 Şubat 25. Bölüm Özeti. Emre Arzu’ya mı Zeynep’e mi İnanacak? – En güncel dizi bilgileri

7Beni Bırakma dizisinde seyirciler Arzu ve Esin’e tepkili. Zira bu ikili elele vermiş geç aşıklar Zeynep ve Emre’yi ayırmak isterler. Zeynep ve Emre’yi birbirine çok yakıştıran seyirci onların ayrılmasını istemektedir. Ancak Esin’in hain planına ortak olan ve sonrasında Esin’den daha kötü bir plan yapan Arzu planında başarılı olmuştur. Yeliz ile anlaşan Arzu Zeynep’i iş üstünde gibi göstererek Emre’nin de bunu görmesini sağlamasını istemişti. Başarılı da oldular. Evet değerli okurlarımız sizin Emre ve Zeynep’in ayrılıp ayrılmayacağı hakkındaki görüşlerinizi yazımızın yorumlar bölümünde bekliyoruz.

Beni Bırakma’nın 25. bölümü 9 şubat Cuma günü ekranlardaki yerini alacak. Geçtiğimiz bölümlerde çok önemli olaylar oldu. Sıla Tarık’ın iş yerine giderek Meltem ile karşılaşmıştı. Ancak Meltem Sıla’nın kim olduğunu bilmediği için bu karşılaşma sıradan bir karşılaşma olmuştu. Ancak artık Sıla ve Meltem’in gerçekten tanışması yakındır. Sıla Tarık’a kör kütük aşık olmuş sürekli onu düşünmektedir. Tarık da aslında Sıla’ya karşı ilgi duyar ancak Meltem’i de yarı yolda bırakmak istemez. Bakalım Tarık, Sıla ve Meltem üçgeninde ilerleyen bölümlerde nasıl gelişmeler olabilir? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Emre Arzu’nun Yeliz ile planladığı tuzağın içine düşmüştür. Emre Zeynep’i bir randevu evine girerken görmüş ve onu takip etmiştir. Emre gördükleri karşısında şıka uğramıştır. Zeynep’in böyle bir kız olacağına ihtimal dahi vermeyen Emre bu olanlara bi açıklama bulamadığı için Zeynep’den şüphe etmiştir. Bütün bu olanların sorumlusu olan Esin amacına ulaşmıştır. Zeynep ve Emre ayrılmanın eşiğindedir. Emre Zeynep ile konuşmak dahi istemez. Zeynep de Emre’nin kendisine kötü davranmasına anlam veremez. Bakalım emre ve Zeynep’in ayrılığı ne kadar sürecektir?

Arzu arasının bozuk olduğu Seher’e Zeynep hakkında bildiklerini anlatmıştır. Seher de duyduklarına inanmak istemese de Arzu’nun hali tavrı onu bu duruma inandırmıştır. Arzu ve Seher Emre’nin bu durumdan çok yara alacağını düşünürler. Ancak onlar için Emre’nin şimdi üzülmesi ileride Zeynep ile evlendikten sonra üzülmesinden çok daha iyidir. 


Leave A Reply

Your email address will not be published.