BİM Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu Bu Hafta 29 Haziran 2018 Kampanyası

4


Bim aktüel indirimli ürünler kampanyasının yeni dönemini Cuma günü başlatacak. Muhteşem bir kampanya ile takipçilerini karşılayacak olan BİM Aktüel’in sizlere çok farklı bir sürprizi bulunuyor. Farklılığını ve tarzını her daim gösteren Bim yeni kampanyasına ait olan süper kataloğunu yayınladı. Kampanyanın ayrıntılarını net bir şekilde görebileceğiniz BİM aktüel indirim listesi ve ürün özelliklerini sizler için inceledik. Her hafta büyük bir mutlulukla incelediğimiz Bim kampanyalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

BİM 29 Haziran kampanyası Cuma günü başlayacak olup, 6 Temmuz 2018 Cuma günü sona erecek. Bim mağazaları bu hafta harika bir kampanya ile sizleri karşılayacak. Üstelik Bim aktüel Salı kampanyası da halen devam ediyor. Haziran ayı kampanyalarını başarılı bir şekilde tamamlayan marketimizin Temmuz kampanyaları nasıl olacak? şimdiden merak ediliyor. BİM aktüel 29 Haziran kapmayası ile birlikte 3 Temmuz Salı kampanyasında haftanın önerilerinde yayınlanacak aktüel indirimli ürünler listesini de yayınladı. BİM aktüel indirimli ürünler kataloğu bu haftayı inceleyince çok sevineceğinizi düşünüyoruz.

BİM AKTÜEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER KATALOĞU

Bu Hafta 29 Haziran – 5 Temmuz Kampanyası güzel bir katalog ile karşımıza çıkıyor. 3 sayfa olarak hazırlanmış olan BİM aktüel kataloğu her sayfasına ayrı bir özel ürün ilave ederek takipçilerini fazlası ile sevindirecek. İlk sayfada şimdiye kadar hiçbir marketin aktüel indirimlerinde yer almamış olan bir ürün bulunuyor. Bim VOLTA marka elektrikli bisiklet BİM mağazalarının reyonlarında çok uygun bir fiyat ile satışa sunulacak. Eminiz ki bu güzel ürün için Bim market zincirleri önünde kuyruklar oluşacak. VOLTA elektrikli bisiklet peşin fiyatına 6 ay taksit imkanı ile 1499 TL fiyat ile Bim aktüel markette satılacak. Üstelik 2 yıl garantili olarak beklediğiniz bu güzel ürünü BİM’de alabilirsiniz.

Bim aktüel liste elbette tek bir ürün içermiyor. Kataloğun ikinci sayfasına baktığımızda yine çok özel bir ürün karşımıza çıkıyor. DİJİTSU mini buzdolabı peşin fiyatına 6 ay taksit fırsatı ile 299 TL fiyat ile satılacak. Bu uygun fiyata bir mini buzdolabı hiçbir yerde bulamazsınız diye düşünüyoruz. Ayrıca yeni kampanya döneminde ev tekstil grubunda yer alan ürünlerde ki aktüel indirimler gözümüzden kaçmıyor. Tek kişilik nevresim takımı 46,90 TL fiyat ile satılacak. Baskılı tek kişilik ve çift kişilik pike çeşitleri de Bu hafta Bim market şubelerinde satılacak. Ayrıca ikili yastık kılıfı, tek kişilik sıvı geçirmez alez, kadın ve erkek streç spor ayakkabı, erkek terlik Bim aktüel kampanyasında satılacak olan diğer ürünler arasında yer alıyor.

BİM aktüel’de bu hafta çocuklarınızın yazlık kıyafet ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz. Kız çocuk ve erkek çocuklar için çok uygun fiyata kıyafetler BİM’de satışa sunulacak. İçeriğini ve kalitesini karşılaştırın diyen BİM Aktüel 29 Haziran Cuma kampanyasında ürünler sınırlı sayıda satışa sunulacak. Aktüel indirim listesini merak ediyorsanız hemen incelemenizi öneriyoruz. Cuma sabah Bim markete erken bir saatte gitmeyi sakın unutmayınız.

BİM AKTÜEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER KATALOĞU 29 HAZİRAN – 5 TEMMUZ KAMPANYASI

bim-11-003.jpgbim-22-004.jpgbim-33-004.jpg

ŞOK AKTÜEL ve A101 AKTÜEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER KATALOĞU:

sok-27-haziran-002.jpga101-28-haziran.jpg


https://www.mymemur.com.tr/bim-aktuel-indirimli-urunler-katalogu-bu-hafta-29-haziran-5-temmuz-kampanyasi-99945h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.