Bir erkeğin bir maymundan aşağı geldiğine inanıyor musunuz?

10Bugün sabah oğlumu okula götürmek zorunda kaldım. Kapıyı açtım, Merkez Ofis'e verdim, geri döndüm. Ve arkasındaki sınıf arkadaşının büyükannesi: "Örgü örtüleri ve terkedilmiş çocuklarda! Çocuklar meşgul olmalı!" Bu yüzden öyle, çünkü boş zamanlarım pahasına elişi yapıyorum, çoğunlukla uyuyorum, fakat çocuklarla olduğum zaman değil.
        
              
          1. Hayatta olan kredi. Erich Maria Remarque Bir adam, arabası, kırılgan bir kız, tüberkülozdan ölüyor. Kahraman tüm parayı Balenciaga elbiselerine harcıyor ve kahraman gerçekten en iyisine inanmak istiyor. İronik ve absürd sonu bu duygusal hikayeyi baş aşağı çevirir. Şüpheli teze 17 yaşındaki her bir kızın Remarque'ı okuması gerektiğine inanıyorsanız, "Yaşam kredisi" olmasına izin verin. 2. Dorian Gray'in portresi. Oscar Wilde
        
              
          Birçok fotoğraf ruhumun derinliklerine dokunuyor. Aşağıda, ruhumun tellerine dokunanları temsil ediyorum. Sizinle bir ilgisi olan fotoğrafları ekleyebilirsiniz.
        
              
          Mart ayında "Fashionable cümle" programına katılımla ateş edildi. Çok hoş anlar olmasına rağmen, bu program hakkında iyi bir şey düşünemiyorum. Ama en berbat şey saçlarımın kesilmiş olması. Ve şimdi şimdi oturuyorum, aynaya kendim bakıyorum ve bunu sadece anlıyorum ve hatırlıyorum.
        
      
      

      .


Leave A Reply

Your email address will not be published.