Bizim Hikaye Ne Zaman Final Yapacak? Bizim Hikaye Kaç Bölüm Yayınlanacak?

5


14 Eylül 2017 Perşembe günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Bizim Hikaye  dizisi aldığı reytingler ile adından çokça söz ettirdi ve düşman çatlattı. Şuana kadar bölüm başı 6 milyon izleyiciye ulaşma başarısı elde eden Bizim Hikaye dizisi perşembe akşamlarının rakipsiz dizisi olmaya devan ediyor.

Amerika Shameless dizisinden uyarlama senaryo ile ekran karşısına çıkan Bizim Hikaye  dizisinde senaryo su gibi harcanıyor. Shamless dizisi oriinalde 8 sezon olarak ekranlara gelse de bizde ki sezonlar gibi uzun sezon sanmayın. Dizi 8 sezonda toplam 96 bölüm ekranlara geldi ve her bölüm sadece 45’er dakikadan oluşmakta. Bizim Hikaye  dizisi neredeyse Shamless dizisinde 3. sezona geldi. Fikret’in hastalığı ve yeni kardeşin gelmesi 2. sezonun sonlarına doğru olmuş Shamless’da

Bizim Hikaye dizisi orijinaline  bire bir uygun senaryo ile devam eden nadir dizilerden bu nedenle de Bizim Hikaye  dizisi Shamless senaryosu ile paralel gitmeye devam eder ve uzatmak için yeni bölümler eklenmezse ortalama 70. bölümde final yapacaktır.
Bizim Hikaye dizisi yapımcısı Med Yapım  bence bu kadar güzel devam eden bir diziyi senaryo kurbanı etmeyecek ve iyi bir senaryo grubu ile Shamless’ı devam ettirecek ve adeta Shamless’ın devamını çekecektir. Tabi bunu zaman gösterecek şimdiden yapımcı Fatih Aksoy’un kafasında ki fikirleri bilemeyiz ama şimdiden Paul Abbot’un senaryosunu uyarlamaya çalışan Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt’a başarılar dilerim. 

Bizim Hikaye Reytingleri
Bizim Hikaye 21. Bölüm 8 Şubat 2018 Perşembe 7.29 Reytingi ile 1. sırada
Bizim Hikaye 20. Bölüm 1 Şubat 2018 Perşembe 9.06 Reytingi ile 1. sırada

Bizim Hikaye 19. Bölüm 25 ocak 2018 Perşembe 8.90 Reytingi ile 1. sırada
Bizim Hikaye Ne Zaman Final Yapacak?
Bizim Hikaye dizisinin şuanda kesinleşmiş bir final tarihi yoktur; Bizim Hikaye dizisi eğer senaryo ve başrol oyuncularının diziden ayrılmayı istemesi gibi bir sorun yaşanmazsa dizi reyting problemi yaşamadan Bizim Hikaye dizisi bir sezon daha ekranlarda  kalmaya devam edecektir.  Bizim Hikaye dizisi başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Burak Deniz yakaladıkları bu reyting başarısı  ile ünlerine ün kattılar zira daha önce
Hazal Kaya Maral En Güzel Hikayem ile Burak Deniz’de Gecenin Kraliçesi dizisi ile Reyting canavarını tanımış ve başarısızlık yakalamıştı.
Bizim Hikaye Fragman


Leave A Reply

Your email address will not be published.