Bolu’da aç susuz ölüme terk edilen ve kaybolan köpeğe bulana para ödülü

8


Mehtap Ünal, Bolu’da zincirlendiği yerde ölüme terk edilen köpeğin dramını görüp, çektiği görüntüleri Haberturk.com Whatsapp Hattı’na göndermişti… Yürekleri sızlatan o görüntülerin ardından köpek ortadan kayboldu. Kurtarmak istediği köpeği sokak sokak arayan fakat bir sonuç alamayan Mehtap Ünal, köpeği bulana para ödülü vereceğini söyledi


Bolu’da aç ve susuz bir şekilde zincirlenerek ölüme terk edilen köpek, 16 Şubat’ta kayboldu. Köpeğin yürek sızlatan o görüntülerini hayvansever Mehtap Ünal, Haberturk.com Whatsapp Hattı’na göndermişti.

Bolu Yecinepınar Köyü’nde günlerdir kayıp köpeği arayan Ünal, bulana para ödülü vereceğini açıkladı. Ünal, “O canın bulunmasının dışında hiçbir şeye odaklanamıyorum. Lütfen gören ya da duyan olursa haber versin. Köpeği bulana para ödülü vereceğim” dedi.

O köpek kayboldu!

Bolu’da aç ve susuz bir şekilde zincirlenerek ölüme terk edilen köpek kayboldu. O köpeği fark eden ve ve durumu Haberturk.com Whatsapp İhbar Hattı’na ileten Mehtap Ünal köpeği almak için köye gittiğini ancak yerinde bulamadığını söyledi.

“Kimseye kötülük yapmak istemiyorum. Sadece onu bulup, İstanbul’a götürmek istiyorum”

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.