ÇSGB Mülakat İle 2018 Yılı Memur Alımları Sona Erecek

2


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlık Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuruları devam eden ilana son başvuru 23 Şubat 2018’ dir.

Nasıl başvuru yapılır. ÇSGB sitesinde yer alan başvuru formunda yer alan başvuru formu doldurularak istenen diğer belgeler ile birlikte Bakanlık Bilgi İşlem Dairesine Şahsen veya Son başvuru tarihine kadar posta yoluyla ile yapılabilir.

Aday sınava katılım şartları: 18 yaşını bitirmiş olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik yapmış olmak veya ertelemiş olmak ve 2016 yılında yapılan Kamu personeli sınavına katılmış olmak. Başvuruların geçerli olabilmesi için Yabancı dil sınavından puanı bulunması ve KPSS 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Bilişim personeli alımına başvuracak adaydan istenen şartlar: üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezunu olmak.
http://www.isilanlarikariyer.com/csgb-mulakat-ile-2018-yili-memur-alimlari-sona-erecek-5198h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.