Çukur 16. Yeni Bölüm Pazartesi Akşamı Yayınlandı-Vartolu Diziden Ayrıldı mı

3


Ekranların sevilen dizisi Çukur’un, her hafta olduğu gibi bu hafta da reyting sıralamasında zirveyi zorlayacağını düşünüyoruz. Çukur Show TV, ilgi çekici sahneleri, farklı karakter yapısına sahip oyuncuları, enteresan müziği ile seyirciden tam not almaya devam ediyor. Çukur 16. Bölüm de neler yaşandı? Çıkan çatışmada Vartolu öldü mü?

Bu hafta Çukur 16. Bölüm Pazartesi akşamı yayınlandı. Merakla beklediğimiz Çukur yeni bölüm de Vartolu Sadettin ve İdris karşı karşıya geldi. Vartolu’ yu son anda durduran Yamaç İdris’e Paşa ve Emmi’yi kurtardığını gösterdi. Celasun Yamaç’a, Vartolu’ dan intikam almak için onun yanında olduğunu itiraf etti. İdris, Vartolu’ ya Çukur’ u terk etmesi için 24 saat mühlet verirken bu arada Sultan ve Paşa’ ya geçmişin hesabını sordu. İdris’ in Sultan’ a kestiği ceza ağır oldu onu evden kovdu. Sultan Sena’nın evine sığındı. Vartolu üvey babası Kasım’ ın karısı ve oğlunu serbest bıraktı.

Yamaç ve Vartolu’ nun nefes kesen düellosu bölüme damgasını vurdu. Yamaç Vartolu’ ya gerçekleri bildiğini itiraf etti. Dizinin sonuna doğru Koçovalılar ve Vartolu arasında çekilen silahlar tansiyonu yükseltti. Celasun Vartolu’ yu çatışmadan uzaklaşması için ikna ederek oradan uzaklaştırdı. Vartolu arabayla uzaklaşırken maskeli adamlar tarafından atılan bomba ile araba alevler içinde kaldı. Yamaç bu şaşırtıcı ana tanık oldu. Diziden hemen sonra yayınlanan Çukur 17. Bölüm fragmanı’nda Vartolu’ nun öldüğü, tabutunun Celasun ve Medet’in sırtında geçtiği sahne yer aldı. Çukur Vartolu öldü mü? Merak ediyorsanız 17. Bölümü bekleyeceksiniz.
http://www.mymemur.com.tr/cukur-16-yeni-bolum-pazartesi-aksami-yayinlandi-vartolu-diziden-ayriliyor-mu-94842h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.