Çukur 17. Bölüm Özeti 19 Şubat Fragmanı

5Çukur 17. bölümde neler olacak? Çukur 19 Şubat fragmanı yayınlandı mı? Çukur 19 Şubatta neler olacak? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında sizlerle…

Çukur dizisi 17. bölümde İdrisin Vartolu’nun oğlu olduğunu öğrenmesi an meselesidir. Ancak ortada Vartolu’nun ölmüş olma ihtimali vardır. Ancak olay anında vurulan Vartolu değil Vartolu’nun kıyafetini giyinmiş başka biridir. Sultan’ın gönlünü de alacak olan İdris şimdi de bu sıkıntı ile karşı karşıya kalacaktır. Selim ise hem kızını hem de eşini üzmemek için çabalar. 
 
Idris tam Vartoluya namluyu doğrultmuşken Yamaç beni vur diye Vartolunun önüne geçer. Idris Yamacı çağırır ve arkadaşlarını getirmesini ister. Yamaç ise Emmi ve Paşayı çoktan eve getirmiştir bile. Tedavilerini de bizzat Idris ve ailesi yapar. İdrisin tek bir amacı vardır bu Vartoluyu Çukurdan çıkarmak. Yamacı Vartolunun evinden kurtaran ise Celasundur ve Yamaç ile konuşurlar. Bir numarayla da Vartoluya hain olmadığını düşündürmeyi başarır. Yamaç ise Saadet ile konuşur ve Vartoluyu gitmesi için ikna etmesini ister.
 
İdris ise karşısına arkadaşları Emmi, Paşayı ve Sultanı alır ve yaptıkları yanlışın hesabını sorar. Ve son söz olarak o çocuğu bu eve getireceğim benim soyadımı taşıyacak der hatta Sultana da gitmek istiyorsan şimdi de git der. Sultan bu sözün altında ezilir ve çıkar gider kapıdan. Saadet ise Vartolu ile buluşur. Saadet yaptığı etkileyici konuşma ile Vartoluyu ağlatır ama Vartoludan net cevap alamaz. Yamaç Selimi karşısına alır ve İdris’in bir oğlu daha olduğunu söyler. Seli şok olur. Karaca ise annesine kaçarken beraber gitmeyi ister.

Annesi de başta reddetse de sonra kabul eder. Yamaç ise yaptığı sürprizle Sena’nın gönlünü almayı başarır. Karaca kaçma konusunda Vartoludan yardım ister. Vartolu ise düşünmek için süre ister. Selim ise Vartoluya konuşmaya gittiğinde sözleri ile Selim şok olur. Selim de Beyfendiyi arar ama Beyfendi de sakın sen ölme deyince Selim ikinci şokunu yaşar. Sultan ise Sena’nın yanına gelir. Sena şok olmuş bir şekilde içeri buyur eder.

Annesinin geldiğini Yamaca da haber verir. İdris ise kahvede oğlu Selimle konuşur. Selim de bir kardeşi olduğunu bildiğini babasına söyler. İdris içindeki dertleri bir bir Selime döker. Kahramandan bahseder. Yeni oğlunu bulamadığından bahseder. Ayşe ve Karaca ise kaçmak üzere Çukurdan çıkarlar. Şoför koltuğunda Celasun olunca Karaca kavga etmeye başlar. Selim de durumu haber alıp Celasunun kullandığı arabayı bulmaya çalışır ve bulduğunda da kızı ve eşini kurtarıp hastaneye götürür. Yamaç Ayşe’nin kaçırılmasından dolayı Vartouya hesap sorar. Vartolu ise onlar kaçmak istedi benimle alakası yok der. 
Çukur 17. Bölüm Fragmanı

Etiketler: Çukur 17. Bölüm Fragmanı, Çukur 17. Bölüm Özeti Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.