Çukur 18. Bölüm 19 Şubat Fragmanı. Vartolu Ne Zaman Ölecek? Vartolu’yu Kim Öldürecek? – En güncel dizi bilgileri

1Çukur da bu hafta çok acayip gelişmeler olacak. Yamaç Vartolu’nun gerçek kimliğini bildiği ona söyledi. Hatta kardeşi olduğunu bile söyledi. Yamaç kardeş katili olmamak için Vartolu’yu mahalleden göndermek istese de Vartolu bunu kabul etmedi. Vartolu zamanında öyle bir yemin etmiş ki gözüne hiçbirşey gelmiyor. Peki şimdi ne olacak? Vartolu ölecek mi yoksa Yamaç ile anlaşıp mahalleden gidecek mi?

Yamaç Vartolu’nun elinden Celesun’un yardımıyla kurtulmuştur. Celesun kendi isteği ile Vartolu dan intikam almak amacı ile girmiştir. Hepimiz Yamaç’ın onu oraya koydunu düşünmüştük ancak durum öle değilmiş. Vartolu’nun elinden kurtulan Yamaç, Paşa ve Emmi hep beraber Vartolu’nun evine baskın yaparlar. Vartolu ölecek midir?
Vartolu’nun elinden kurtulan Emmi ve Paşa bu kez de İdris’in elindedir. İdris Emmi, Paşa ve Sultan’ı etrafına toplayarak hesap sormuştur. Çocuğunun gönderilmesinde suçlu gördüğü Sultan’ı evden kovmuştur. Sultan nereye gidecek? Sultan geri dönecek mi? Bence Sultan’ın uzaklaşması uzun sürmeyecektir. Bu konu hakkındaki yorumlarınızı yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Ben Yamaç ve Vartolu’nun barış yapacağına ihtimal vermiyorum. Vartolu ölür de Çukur’dan ayrılmaz. Vartolu İdris’ten intikam almanın peşindedir. Vartolu babası İdris ile karşı karşıya gelmiş ve silahlar çekilmişti. Silahlar bir kez daha çekilecek ve hatta ateşlenecek. Vartolu evinde köşeye sıkışmıştır. 
Vartolu Saadet ile yaniden bir araya gelmiştir. Saadet onu hala sevse de yaptıklarını kabul edemez. Zira yıllardır onu kızı gibi gören evinin içine alan İdris’e ihanet etmek istemez. Ancak Yamaçtan aldığı icazet ile onu buralardan götürmek için harekete geçer. Ancak Vartolu Saadet i ne kadar sevse de bu istediğini kabul etmeyecek. Saadet Vartolu’yu mahalleden götürebilecek mi?

Çukur 17. Bölüm 19 Şubat Fragmanı


Leave A Reply

Your email address will not be published.