Çukur Vartolu Öldü Mü? İşte Detaylar

7Çukur dizisi 17. bölümünden ilk sahnede bir cenaze görüyoruz. Peki Vartolu öldü mü? İşte bu sorunuzun cevabı…

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur 17. bölümün ilk sahnesinde bir cenaze ile karşılaşan izleyicinin aklına gelen ilk soru Vartolu öldü mü oldu. Ancak Vartolu ölmedi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bölümde İdris defalarca Vartolu’nun gitmesini istese de Vartolu ayak diretmişti. Yamaç ise kendim göndereceğim diye babasından zaman istemişti.
 
Yamaç araya Saadeti de koyarak Vartolu’nun gitmesini istedi ancak Vartolu’nun Çukur’u almak istemesi nedeniyle bu isteği reddetti. Beyfendi ise en önemli adamlarından olan Vartolu’nun Çukur’da savaş açacağını zaten biliyordu ama Selim devreye girip durumu haber vermişti. Ve savaş başladı. İki grup arasında çıkan çatışmada ateşler susmak bilmedi. Vartolu ile Celasun helalleşip ayrıldılar. Ardından, gelen bir araç tarafından Vartolu’nun arabası tarandı ve içine bomba yerleştirildi.

Patlama sonrası Yamaç şok olmuştu. İdris ve adamları da patlamaya şahit oldular. Buraya kadar olanlara bakınca Vartolu öldü düşüncesi oluşsa da Vartolu ölmedi. Vartolu’yla ilgilenen Beyfendi’nin planı dahilinde olan bu araç tarama ve patlama olayı Vartolu’yu öldü göstermek için yapılan bir oyundu. Beyfendi araç içerisine Vartolu’nun kıyafetlerini giymiş başka bir adamı koydurup ardından da cenazesini kaldırttı. Beyfendi böylece Vartolu’nun içerisinde bulunduğu duygusal durumdan etkilenip planını etkilemesini istemedi.

Kısaca sevgili takipçilerimiz her Vartolu kıyafeti giyeni Vartolu sanmayın, kalkan cenazenin de Beyfendi’nin büyük planındaki bir parça olduğunu unutmayın. Çukur’u ele geçirmeye çalışan aslında bizzat Beyfendi’nin kendisidir. Vartolu’nun bu büyük hedefi Beyfendi’yi de kızdırmıştır. Önceki bölümlerde de Vartolu ve Beyfendi arasındaki ipler zaten gerilmişti. Vartolu’nun İdris’in oğlu olduğunu öğrenen Beyfendi çılgına dönmüştü.

Ama Vartolu ben buraya intikam almak için geldim deyip Beyfendi’yi bu konuda inandırmıştı. Vartolunun kendi başına işler çevirmesine iyice bozulan Beyfendi kendi kimliğinin ortaya çıkması bir tarafta Çukur’u kaptırmak diğer tarafta büyük bir plan içerisine girdi ve Vartolu’nun öldüğüne inandırdı. Ama işin aslı hiç de öyle değil: Vartolu yaşıyor. İşte sizler için Çukur 17. bölümden ilk sahnenin olduğu sneak peek:

Etiketler: Çukur Vartolu Öldü Mü?, Çukur Vartolu Yaşıyor Mu? Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.