“Cumhurbaşkanımızın Hayatına Son Vermek İstediler”

0
10 Şubat 2018 Cumartesi 14:20

Muğla’da AK Parti il kongresine katılan AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, burada önemli açıklamalarda bulundu.

Muğla’da düzenlenen İl Kongresinde konuşan Başbakan Yıldırım, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatına 15 Temmuz gecesi Muğla’da son vermenin planlandığını aktardı. Baş bakan Yıldırım açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Dünyanın en hızlı büyüyen ülkelerini solladık. Türkiye’ye birincilik yakışır… Her alanda rekordan rekora koşmaya devam ediyoruz. Sadece yollar, havalimanları, hastaneler, okullar yapmadık. Türkiye’nin önünü kesmek isteyen çeteleri ve darbecileri eze eze bugünlere geldik.

CUMHURBAŞKANIMIZIN HAYATINA SON VERMEK İSTEDİLER

Cumhurbaşkanımızın Muğla’da hayatına son vermek istediler, ama milletimiz alçaklara geçit vermedi. FETÖ’cü darbecilere o gece gününü gösterdiniz. Bu ülkede felaket tellalıüğı yapanlar hiç eksik olmadı ama ekonomimiz sağlam temeller üzerinde durmaya devam ediyor.

SURİYELİ KARDEŞLERİMİZ GERİ DÖNECEK”

Zeyti Dalı Harekatı devam ediyor. Sınırlarımızın güvenliği için yaptığımız operasyonu karalamaya çalışanlar var. Ama biz haklıyız onun için güçlüyüz.” diyen Yıldırım, ”Alçak terör örgütüne orada yaptığı zulümleri bitirmek için gitik. hiçbir devlet yanı başında ur gibi büyüyen bir terör örgütü varsa ona göz yumamaz. Sadece teröre odaklı bir harekat yürüttüğümüzü cümle alem biliyor. Terör örgütlerinden hiçbiri kalmayana kadar bu harekat devam edecek. Sonra oradan kaçarak ülkemize gelen Suriyeli kardeşlerimiz geri dönecek.” dedi.

KPSSCAFE.COM.TR |  ANKARA
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS’YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!

Son Güncelleme: 10.02.2018 14:36
http://www.kpsscafe.com.tr/gundem/basbakan-dan-flas-aciklama-cumhurbaskanimizin-hayatina-h81088.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.