Edho 91. Bölüm Özeti ve Fragmanı (20 Şubat)

1Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) bir hafta aradan sonra yeniden ekranlara geldi. Atv de yayınlanan Türkiye kupası maçından dolayı 6 Şubat’ta yayınlanmamıştı. Bu hafta 90. Bölümü ile ekranlara geldi. Yazımızda ise 91. Bölüm tüyoları ile bu haftanın analizini yapacağız.

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (edho) dizisinin 20 Şubat’ta yayınlanacak olan 91. Bölüm Özetinde; Hızır, Servet’e yaptırdığı bombayı Ünal’ın, Pudra Hakkı ile birlikte görüşme yapacağı mekana önceden yerleştirecek. Bakalım Hızır, Pudrayı öldürecek mi? Bence Hızır Pudrayı böldürtmeyecek ama Pudranın uyuşturucu yaptığı mekanı bombalamak isterken plan dahilinde olmayan Şahin ağanın Pudra hakkının mekanını basıp esir düşmesi işi alt üst edecek. Hızır muhtemelen bomba ile tahdit edip Şahin ağanın kurtulmasını sağlayacak.

Edho bu hafta neler oldu. Kısaca hatırlayalım. Hurşid, kendisini Hızır ve evladına mermilere siper etmiş ve gelen mermiler nedeni ile ağır yaralanmıştır. Ona rağmen Ömer ve Meryem’i sağ salim eve ulaştırır. Kurşun yaralarından dolayı kandan dolayı artık dayanacak güçlü kalmayarak olduğu yere yığılır.

Hemen sağlık ekiplerinin gelmesi ile hastaneye kaldırılır. Orada bulunan Hatice de ambulans ile birlikte hastaneye gider. Olayı duyan enişte hastane de Hurşid’in yanında hastaneye kadar gelmesini anlayamadığını söyleyip kıskançlık krizine girer. Hatice ise kocasını anlayamadığını söyleyip yanından ayrılır. Gönül’ün ise tedavisini artık hastane de bitmiştir. Ancak Tipinin evine gelmek istemediğini ve boşanmak istediğini görümcesi Emine ile haber gönderir. 

Ateş ise sevgilisinin aklına uyup Ünal beyin yanına gidip Pudra Hakkı ile aradaki savaşı bitirme bahanesi ile Ünal ile Pudra Hakkının arasını yapmak için öncü olurlar. Ateş ise bir piyon olduğunun farkında değil ve sevgilisinin oyununa gelir.Enişte akşam geç olduğunu söyleyip evine gitmek ister. Hatice ise gelmeyeceğini söyleyip bir aile kavgasını yaparlar. Enişte kapıyı çekip çıkar. Laf dönüp dolaşıp Hızır ile Meryem’in 25 yıl önce aralarında Ceylan meselesi açılır ve bir aile kavgası  yaşanır. Hızır, eşine ve oğluna kurşun sıkıp Hurşid’in yaralanmasını sebep olan Pudra Hakkı’ya karşılık vermek için Servet’e çok büyük etkisi olan bomba yapmasını ister.

Kimsesiz Yaşar ise kime çalıştığını anlayamadım gitti. Böyle giderse Yaşar’ı da Hain görürsem şaşırmayacağım. Yaşar Ender ile İlker’i kendi mekanına yani ayağına çağırır. İlker’in evinde sakladığı tüm parayı Pudra Hakkının aldığı haberini verince vıcık İlker şok olur. Hemen kendi gözü ile görmek için evine gider. Şahin ağa ise Yaşar’ın adamlarının toz sattığını ve buna devam ederlerse teker teker avlayacağını söyler. kimsesiz Yaşar Şahin ağanın söylediklerine inanmaz. Kendi adamı Şükrü’nün toz sattığını ve bir adamını da yakalayıp getirdiğini söyler. Yaşar kendi adamını tanır ve bütün işin arkasında Şükrü’nün olduğunu söyleyince Yaşar sinirden deliye döner.
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20 Şubat Fragmanı
Fragman henüz yayınlanmamıştır.
Etiketler: edho 20 Şubat Fragmanı, Edho 91. Bölüm Özeti, şahin ağa ölecek mi? Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.