Elif 666. Bölüm Özeti 12 Şubat Pazartesi Neler Yaşanacak Fragmanı

10
Kanal 7’nin günlük dizisi Elif’te heyecan sürüyor. Haftanın ilk gününde yine heyecan dolu anlar Kanal 7 ekranlarında bizleri bekliyor. 12 Şubat Pazartesi yaşanacaklara dair tüyoları Elif 666. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

 
Elif 665. Bölüm Tüyoları 9 Şubat Cuma Ne Olacak
Elif’te hafta finalinde büyük bir heyecan yaşanmıştı. Özellikle Vildan’ın verdiği ilaçların etkisini göstermesi sonucu Macide fenalaştı. Uzun zamandır Macide’den kurtulmak isteyen Tarık’ın istediğini elde edip edemeyeceği büyük merak konusudur.

Kerem’de hastalanarak yatağa düştü. Gece Süreyya’nın ilgilenmesi sayesinde sabah iyileşmiş olarak uyanan Kerem kendisi ile ilgilenen kişinin Parla değil Süreyya olduğunu ise henüz öğrenemedi. Parla’nın kendisi ile ilgilendiğini zannederek onunla yakınlaşan Kerem onun kendisini gece hasta yatağında bırakıp partide eğlendiğinden habersizdir.

Elif 666. Bölüm Özeti Henüz Yayınlanmadı. Resmi Özet Geldiğinde Sayfamız Güncellenecektir.

Etiketler: Elif 12 Şubat özeti, elif 12 şubat pazartesi tüyoları, elif 666. bölüm tanıtımı, elif 666. bölümde olacaklar, elif dizisi 666. bölüm fragmanı, elif dizisi 666. bölüm özeti Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.