Elif Dizisi Yeni 5.Sezon Ne Zaman Başlıyor Tarihi Belli mi?

19
Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyicinin gönlüne taht kurup 4 sezondur aralıksız yayınlanan Elif dizisi günlük bir dizi olmasının ötesinde hem seyirciden hemde kanal 7 severlerden tam not almaya ve iyi reytingler almaya devam ediyor. 15 Haziran cuma günü sezon finali yaparak yaz tatiline başlayan Elif dizisinin yeni sezonu da merak edilmeye başlandı.
Elif Dizisi Yeni 5.Sezon Ne Zaman Başlıyor? Sevilen dizi 4 sezonu başarı ile biritince kanal 7 yönetimi tarafından 5. sezonda da devam etmesine karar verildi. Oldukça başarılı bir şekilde devam eden ve son haftalarda izleyicinin Melek ve Elifin buluşması ile mest oldukları sezonun sonunda yeni sezon için yeterli reytingleri bulan diziden devam kararı gelince tüm ekip çok sevindi.
Elif Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor sorusu için verilen tarih kesin olmasa da belki bir hafta erken bir hafta sonra olabilir ancak büyük ihtimalle dizi 24 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayacak. Genellikle okulların açılması ile hareket eden Elif dizisi okulların açılmasından (17 Eylül Pazartesi) sonraki hafta 24 Eylül yeni 5. sezonuna başlayacak.

Elif Dizisi Yeni 5.Sezon Tarihi Belli mi? diye merak eden izleyenlere de kesin olarak olmasa da zamanı söylemiş olduk. Kanal 7 tarafından bir çok ülkeye satılan ve tüm dünyada izlenmeye başlayan Elif dizisinin özellikle müslüman ülkelerde büyük talep görmesi dizi ekibini sevince boğdu.. Elif Dizisi Yeni 5.Sezon Ne Zaman Başlıyor Tarihi Belli mi? sorusuna 24 Eylül 2018 cevabının verdik sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz…

İşte bir izleyicimizin yorumu: Her sezonda düğün.ölüm bu ne ya biyere bağlayamadılar gitti şu diziyi.elif ölmez başrolde .yine melek ya ölür ya hafızasını kaybeder hatırlamaz jülidenin kocası geldi oda evlenemeyecek.selimler geri gelir bence bu dizidekiler olmayabilir.macide öğrenemedi gitti meleği.saçma benim birde anlamadığın macide hayal mayal meleği hatırladı melek dedi. hayalini gôrdü.evine gelincede bilemedi.melek olduğunu .halbuki yogun bakıma macidenin yanına bile girmişti ozaman.hep saçma final olsada biyere bağlasalarda millette artık bıktı bu diziden. psikolojisi bozuluyo insanın.hep gerilim saçma


Leave A Reply

Your email address will not be published.