En Az İlkokul Mezunu 120 İşçi Alımı Başvurusu İçin Son Saatler !

2
22 Şubat 2018 Perşembe 10:22

Süleyman Demirel Üniversitesi geçici personel alımı başvurusu için son saatlere girildi.

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından geçtiğimiz hafta Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanda en az ilkokul mezunları arasından geçici statüde çalıştırmak üzere personel alımı yapılacağı bildirildi. Buna göre Üniversite Rektörlüğü, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü bünyesine 120 geçici işçi alımı yapılacak.  Yayımlanan ilanda alınacak personellerin normal-engelli-eski hükümlü-terör mağduru vatandaşlar arasından gerçekleştirileceğine yer verildi.

“Üniversitemiz Rektörlük Makamından alınan Olura istinaden Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğüne, Üniversitemiz yerleşkelerinin yeşil alanların bakımı ve bu alanlara seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi için çalışanların yetersiz olması sebebiyle 90 gün süreyle (Nisan -Mayıs- Haziran)Aylarında kampanya vemevsimlik işçi alımı yapılacaktır.” açıklaması ile yayımlanan ilanda kadro dağılımı şu şekilde;

Üç Aylık Geçici İşçi 112 kişiÜç Aylık Geçici İşçi Engelli 5 KişiÜç Aylık Geçici İşçi Eski Hükümlü ve TerörMağduru 3 Kişi

# Alacağı kampanya ve mevsimlik işçi pozisyonu için gereklisözlü mülakat veya kura çekimini Üniversitemiz kendi yapacaktır.

# Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

# Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve Bahçeler Biriminde, Noter huzurunda kura çekimi 28.02.2018 Çarşamba günü saat 09.00’da yapılacaktır.

# Sözlü mülakat 15.03.2018 Perşembe ve 16.03.2018 Cuma günleri saat 09.00’da yapılacaktır.

# Üç Aylık Geçici İşçistatüsünde çalıştırılacaktır.

# Üniversitemiz Park ve Bahçeler Biriminde, 02 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçici işçi statüsünde 90 gün çalıştırılacak olan toplamda 120 işçidir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımına başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır.  Alımlara müracaat etmek isteyenlerin Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğüne gitmesi gerekmektedir.

MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için —->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için—-> TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS’YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!

Son Güncelleme: 22.02.2018 10:33
http://www.kpsscafe.com.tr/is-kur-ilanlari/en-az-ilkokul-mezunu-120-isci-alimi-basvurusu-icin-son-saatler-h81609.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.