Gazi Üniversitesi 39 Akademik Personel Alımı Yapacak

2


Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Gazi Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 39 akademik personel alımı yapılacaktır. Gazi Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Gazi Üniversitesi akademik personel alımına başvuru yapmak isteyen adayların; özgeçmiş, yayın listesi,  iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgesi ile birlikte ilgili birime başvuru yapmaları gerekmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Gazi Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Gazi Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir. Akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Gazi Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.
http://www.mymemur.com.tr/gazi-universitesi-39-akademik-personel-alimi-basladi-94353h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.