Gelinim Mutfakta 28 Haziran Perşembe Günün Birincisi Kim Oldu? Puan Durumu – GüncelDiziProgram

5


Fatih Ürek’in eğlenceli sunumu ve farklı formatıyla kısa sürede hepimizin ilgiyle izlediği bir program haline gelen Gelinim Mutfakta 79. bölümüyle ekrana geliyor. Gelinim Mutfakta 28 haziran perşembe günün birincisi kim olacak? En düşük ve yüksek  puanı kim aldı?

Gelinim Mutfakta diğer gündüz kuşağı programlarına önemli bir fark atarak reyting sıralamasında 8. olmayı başardı. Programın başarısı giderek artıyor. Programın bu günlere gelmesinde hiç şüphesiz yarılmaya katılan isimlerin de etkisi var. Hatice ve Başak izleyenlerin en çok eleştirdiği isimlerden olsa da yarışmanın en çok dikkat çeken ve merak edilen yarışmacıları.

Sosyal medya hesapları kısa sürede binlerce takipçiye ulaşan yarışmacılar bu konuyu zaman zaman program sırasında da açıyor. Ve takipçi sayısı fazla olan gelin bunu diğer yarışmacılara karşı kullanıyor. Fakat yarışmanın hiç şüphesiz en sivri dilli yarışmacısı Başak. Yeri geldiğinde kayınvalidesi ile sert tartışmalara girebiliyor.
Fakat kamera arkasında yarışmacıların birbirleriyle daha iyi anlaştıkları  biliniyor. Yarışma sırasında zaman zaman yükselen tansiyon kamera arkasında kendini sakinliğe ve arkadaşlığa bırakıyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasında  bugün yeni gelin Tuğba’nın duygusal anlarına şahitlik ettik. Gelinim Mutfakta Tuğba neden ağladı?  Onu bir kez görebilmek ve sarılmak için her şeyimi verirdim diyen Tuğba’ya diğer yarışmacılardan destek geldi. Gelinim Mutfakta 28 haziran günün kritiğinin ardından sıra en yüksek ve düşük puanı açıklamaya geldi.
Gelinim Mutfakta 28 haziran perşembe günün birincisi kim oldu sorusu açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır. Onun öncesinde bugüne kadar yarışmacıların toplam puanlarını sizlerle paylaşalım.
Başak 31-Tuğba 39- Özlem 34 ve Hatice 38 ilk üç günün toplamında yarışma önde götüren isim yeni yarışmacı Tuğba olurken en düşük toplam puan Başak’ın. Fakat dengeler her an değişebilir.
Gelinim Mutfakta 28 haziran günün puan durumu
Başak
Hatice
Özlem
Tuğba:

Etiketler: gelinim mutfakta 28 haziran günün en yüksek puanını kim aldı, gelinim mutfakta tuğba neden ağladı
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2018

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));


Leave A Reply

Your email address will not be published.