Genç Kıza Tramvayda Çirkin Saldırı

1
07 Şubat 2018 Çarşamba 17:38

Eskişehir’de skandal bir olay yaşandı. Alınan son bilgilere göre 16 yaşındaki bir kız çocuğuna tramvayda çirkin saldırı gerçekleştirildi. Taciz girişiminde bulunduğu iddia edilen şahısa vatandalar tepki gösterdi. Yumruk ve tekme yiyen zanlıyı polis linçten son anda kurtardı.

Edinilen son dakika bilgilerine göre orta yaşlarda bir erkek şahıs, SSK-Otogar arasında sefer yapmakta olan tramvay hattında 16 yaşındaki bir kız çocuğuna taciz girişiminde bulundu. Tramvayda bulunan yolcular tarafından fark edilip yakalanan şüpheli, Çarşı Tramvay Durağı’na gelindiğinde tramvaydan indirilip özel güvenlik görevlilerine teslim edildi.

Güvenlik ekipleri şahsı polis ekipleri gelene kadar güvenlik kulübesinde bekletti. Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kulübeden tacizci şahsı almaya geldiklerinde olay yerinde bulunan kalabalık şüpheliye yumruk ve tekmelerle saldırmaya başladı.

Kalabalık gittikçe artarken, polis ekipleri şüpheliyi hızla olay yerinden uzaklaştırdı. Emniyete götürülen şüphelinin işlemleri devam ediyor.

Kpsscafe.com.tr | Ankara
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS’YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!
http://www.kpsscafe.com.tr/turkiye/genc-kiza-tramvayda-cirkin-saldiri-h80989.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.