Giresun Belediyesine İlkokul Mezunu Personel Alımı

3


Giresun Dereli Belediye Başkanlığı İŞKUR aracılıyla bir kişi Ekskavatör operatörü alımı yapacak. İlana başvuracakların dikkatine geçici statüde işçi alınacaktır.

Başvuru Koşulları: En az İlkokulu mezunu olmak, Ekskavatör operatörlüğü sertifikası olmak, ekskavatör operatörlüğü işinde en az 5 yıl tecrübeli olmak.

Giresun Dereli Belediyesi Ekskavatör ilanına başvuru yapmak için, Türkiye İş Kurumunun 00004252202 numaralı işkur ilanına başvuru yapabilir. İlana başvuru yapmak için İşkur Giresun İl Şube Müdürlüğüne şahsen veya İşkur resmi internet adresine belirtilen ilan numarası ile başvuru yapabilir.

Dereli Belediyesi İlanına başvuru yapan adaylar 28 Şubat 2018 tarihinde saat 10.00 da kura çekimi olacaktır. Kura çekimi Dereli Belediyesi toplantı salonunda olacaktır.

Giresun Dereli Belediyesi ekskavatör ilanına kişisel durumu normal olanlar ile birlikte engelli, eski mahkum ve typ olanlar da başvuru yapabilir.

Kura sonucu işe kabul edilen adaylar Dereli belediyesi bünyesinde geçici statüde işçi ekskavatör operatörü olarak çalışacaktır. İstihdam edilecek personel hafta için 08.00 – 17.00 saatleri arasında ve cumartesi 08.00 – 13.00 saatleri arasında çalışacaktır.
http://www.isilanlarikariyer.com/giresun-belediyesine-ilkokul-mezunu-personel-alimi-5090h.htm