Gülizar Dizisi Kartal Kimdir? Gerçek Adı Ne?

2Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Gülizar dizisine 4. bölümde yeni bir karakter daha dahil oldu: Kartal Bey. Peki Gülizar dizisinde Kartal Bey kimdir? Kartal’ın gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı yapımlar, eşi hakkında detaylı bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz…
 

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden başrollerinde Farah Zeynep Abdullah’ın rol aldığı Gülizar dizisine yeni bir isim daha eklendi. Gülizar dizisi 4. bölümde diziye dahil olacak olan Kartal Bey bir yapımcı şirketinin patronudur. Sosyal medyada Gülizar’ın Fettah ile bir olup yayınladığı “Bir El Lazım” adlı şarkıyı dinleyen ve video klibinden de bir star ışığı fark eden Kartal hemen Gülizar’ın bulunmasını ister.

Gülizar’ın ise yıllardır hayalini kurduğu fırsat ayağına kadar gelmiştir. Bu mutlu haberle havalara uçan Gülizar, Kartal Bey sayesinde amacına ulaşacaktır. Kartal ise Gülizar’ın hem sesinden hem de güzelliğinden etkilenecek ve ilerleyen bölümlerde Murat’ın Gülizar’ı kıskanmasına neden olacaktır. Gülizar dizisinde Kartal’ın gerçek adı ise Engin Hepileri.
 
1978, İstanbul doğumlu olan oyuncu Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezunudur. Henüz lisede öğrenci iken devlet tiyatrosunda tiyatro oyunlarında rol almaya başlayan Hepileri, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Yüksek lisansını da yine aynı üniversitenin oyunculuk bölümünde yapmıştır. Kent Oyuncuları Tiyatrosu’nda çalışmakta olan oyuncu ayrıca yönetmenlik de yapmıştır. TRT Okul kanalında sunuculuk da yapmış olan oyuncu, seslendirme konusunda tecrübelidir.

Daha önce  Kara Ekmek, Sen Benimsin, Çiçek, Çalsın Sazlar, Yağmur: Kıyamet Çiçeği, Bana Adını Sor, İntikam, Koyu Kırmızı, Ferhafeza, Küstüm Çiçeği, Gönülçelen, Av Mevsimi, Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Aile Saadeti, İdam, Gece Gündüz, Şöhretin Bedeli, Çemberin Dışında, Yasak Elma, Yaprak Dökümü, Gelin, Emret Komutanım, Kampüsiztan, Beşik Kertmesi, Yedi Numara, Yılan Hikayesi adlı yapımlarda yer almıştır.
 
İlk evliliğini 2010 senesinde Ayşe Topçu ile yapan oyuncu 2014 senesinde boşanma kararı almıştır. 2015, Mayıs ayında  kendisi gibi oyunculuk yapmakta olan Umut Ağacı adlı dizide Umut Karahanlı karakterine hayat veren Beyza Şekerci ile nikah masasına oturmuştur. 1,81 boyunda olan Engin Hepileri 72 kilodur. Balık burcudur. İstanbul’da doğmuş olan Hepileri köken olarak ise Bursalıdır. Sosyal medya hesabında belirttiği gibi Gülizar dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacaktır. 
Etiketler: Gülizar Kartal, Gülizar Kartal Kim? Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.