Hainlerin Kaçışı Sürüyor! Bir Köy Daha Terörist İşgalinden Kurtarıldı

1
11 Şubat 2018 Pazar 17:22

Teröristlerin Kaçışı Sürüyor! Bir Köy Daha Terörist İşgalinden Kurtarıldı

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatı çerçevesinde Afrin’in Kuzeydoğusunda yer alan Serincek köyü bölücü hainlerden temizlendi.

Türk Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanlığı’ndan bugün yapılan açıklamada hainlere ait 19 hedefin düzenlenen hava kuvvetleri operasyonunda imha edildiği, söz konusu operasyonda 86 bölücü hain, daeşli teröristin etkisiz hale getirildiği bildirilmişti. Bugün TSK’dan yapılan açıklamada, “Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Hava Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen hava harekâtı ile PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütlerine ait sığınak, barınak, mühimmat deposu ve silah mevzii olarak kullanılan 19 hedef imha edilmiştir. Harekâta katılan uçaklar emniyetle üslerine dönmüşlerdir.

10 Şubat 2018 tarihinde, 86 PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütü mensubu etkisiz hale getirilmiştir. Harekâtın başlangıcından itibaren etkisiz hale getirilen terörist sayısı 1.266 olmuştur.” denilmişti. PÖH ve JÖH Timleri de Afrin’deki Harekata Katılıyor! Polis özel harekat ve Jandarma Özel Harekat timleri de Afrin Kırsalında oluşturulan toplanma merkezinde ant içtikten sonra omuz omuza cepheye gitti.

KPSSCAFE – ANKARA
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS’YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!
http://www.kpsscafe.com.tr/turkiye/hainlerin-kacisi-suruyor-bir-koy-daha-terorist-isgalinden-kurtarildi-h81120.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.