Hakkari ve Afrin’den Acı Haber: 2 Askerimiz Şehit Düştü

5


Kahreden son dakika haberi az önce Afrin ve Hakkari’den geldi. Yine yüreğimize şehit ateşi düştü. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan açıklamada, Afrin ve Hakkari’den 2 askerimizin şehit olduğu belirtildi. Peki hain saldırıda yaralı askerlerimiz de var mı? Şehit düşen askerlerimizin isimleri ve memleketleri belli oldu mu?

Afrin ve Hakkari’den gelen şehit haberi tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) resmi internet sitesi üzerinden az önce yaptığı açıklama ile acı haberi duyurdu. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan açıklamada Hakkari’de bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırıda 1 askerimizin şehit olduğu 1 askerimizin de yaralandığı belirtildi. 

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan bir diğer açıklamada Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bugün icra edilen operasyonlarda da 1 kahraman askerimizin daha şehit olduğu açıklandı. Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şahin olduğu açıklandı. Şehidimizin Bursa’daki evine acı haber az önce ulaştırıldı. Mymemur olarak Afrin’deki  Zeytin Dalı Harekatına ilişkin detayları aktarmaya devam edeceğiz.
http://www.mymemur.com.tr/hakkari-ve-afrinde-2-askerimiz-sehit-oldu-95106h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.