Hava Yolları Personel Alımı 2018

3


Hava yolları alımları ile ilgili şuanda PEGASUS bir çok alanda personel alımları yayınladı. Başvuracak adaylardan öğrenim durumu olarak İlkokul, Lise, Önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracaklar için 21 alanda ilanı inceleyip başvuru yapabilecekleri link adresi eklenmiştir. Başvuruları devam eden ilanlara başvuru son tarih 12 Şubat 2018 olarak verilmiştir. Bazı alımlar 09 Mart 2018 kadar devam etmektedir.

Başvuracak adaylar için ofis destek uzmanı, Kabin memuru, Satın alma uzmanı, uçak yükleme işçisi ve depo elemanı gibi bir çok ilan mevcuttur.

Uçak yükleme işçisi alımına başvuracaklar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olabileceği gibi 50 yaş üst limit olarak açıklanmıştır.

Teknik Depo Destek Uzmanı En az lise mezunu, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Planlama deneyimine sahip, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Seyahat engeli bulunmayan ve Askerlik Hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).

Atölye Teknisyeni elamanını sizler için şartlar şöyle: Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek okulu mezunu veya ustalık/kalfalık belgesi sahibi, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan ve Vardiyalı düzende çalışabilecek olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuruları devam eden ilana son başvuru 12 Şubat 2018 olarak açıklanmıştır.

Diğer ilanlara ulaşmak başvurmak ve ilanı detaylı incelemek için https://goo.gl/4Z9RjU
http://www.isilanlarikariyer.com/hava-yollari-personel-alimi-2018-5109h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.