Hayat Işığım Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

14


Son olarak Tehlikeli Karım ve Kadın dizisi gibi başarılı yapımların yapımcılığını üstlenen MF Yapım şimdi de Hayat Işığım isimli yeni bir dizi için hazırlıklara başladı. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın, senaristliğini ise Melis Civelek’in üstlendiği Hayat Işığım dizisinin yayın hakları için Kanal D ile görüşülüyor.

Hayat Işığım dizisi için MF Yapım 2017 yazında da harekete geçmişti ve dizinin ismini basına Hayat Işığı olarak tanıtmıştı ancak yayıncı bulunamadığı ve benzer bazı sorunlar sebebi ile proje rafa kaldırılmıştı.

Hayat Işığım dizisinin erkek baş rolü için Tolgahan Sayışman’a teklif gittiği tarafların sözleşme imzalamaya çok yakın olduğu biliniyor. 

Kanal D geçen sezondan dizi bırakmadığı için genelde dizilerin Kanal D de yayınlanacağı ile ilgili haberler çıksa da Kanal D yeni sezonda sadece beş dizi ile ekranlara çıkacağını açıkladı. Bu durumda Hayat Işığım dizisinin Kanal D’de ekranlara gelememe ihtimali var.
Hayat Işığım Oyuncu Kadrosu
Tolgahan Sayışman Kimdir?
1981 yılının aralık ayında İstanbul’da dünyaya gelen Tolgahan Sayışman 37 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen hala genç kızların dikkatini çekmeyi başaran Tolgahan Sayışman Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2005 yılında Dünya Güzellik yarışmasında dünya birincisi seçilmiştir.
Hepsi 1 ve Acemi Cadı gibi diziler ile sektöre giriş yapan Tolgahan Sayışman Elveda Rumeli dizisi ile izlenme rekorları kırmış ve başarısının temellerini atmıştır. Son olarak Asla Vazgeçmem ve Siyah İnci dizilerinde yer alan Tolgahan Sayışman bakalım Hayat Işığım dizisi ile başarısını devam ettirebilecek mi?
Hayat Işığım dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler geldiğinde sayfamıza ekleyeceğiz ancak siz Hayat Işığım dizisinde Tolgahan Sayışman’ın partneri olarak kimi görmek istersiniz biliyorsunuz dizilerde erkek ve kadın başrol oyuncuları doğru seçildiği zaman dizilerin ömrü de uzuyor.


Leave A Reply

Your email address will not be published.