Hayati ve Diğerleri 2.Bölüm Fragmanı

8


Hayati ve Diğerleri 2.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hayati ve Diğerleri dizisinin yeni bölümü 19 Haziran Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hayati ve Diğerleri bu hafta yayınlanacak mı?Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/z5aluDizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.


Son bölümde neler yaşandı?Sürgün karakolunda başkomiserlik yapan Hayati (Celil Nalçakan), ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran (Günay Karacaoğlu) ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal’ın (Levent Ülgen) hikayesini konu alan “Hayati ve Diğerleri” yakında ekranlarda olacak.


Leave A Reply

Your email address will not be published.