Hayati ve Diğerleri 4.Bölüm Fragmanı

3


Hayati ve Diğerleri 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hayati ve Diğerleri dizisinin yeni bölümü 3 Temmuz Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hayati ve Diğerleri bu hafta yayınlanacak mı?Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/xykagDizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.


Son bölümde neler yaşandı?Danyal, kolay yoldan köşeyi dönme girişimlerinden bir sonuç alamayınca iş kurma bahanesiyle bankadan kredi çekmeye karar verir. Uzun uğraşlara rağmen kendisine kefil olacak birini bulamayan Danyal en sonunda Tahsin’i ikna eder. İkili bankaya gittiği sırada gelin bulabilmek umuduyla orada bulunan Şükran ile karşılaşırken, bankayı soymaya gelen soyguncular olayların fitilini ateşleyecektir.Soygun haberini alan Hayati önderliğindeki İkircikli Karakolu önlerindeki engelleri aşıp başta Danyal, Şükran ve Tahsin olmak üzere rehineleri sağ salim kurtarabilmek için seferber olurken amansız bir mücadeleye girerler. Yaşanan heyecan dolu dakikaların ardından Danyal’ın kredi çekmek istemesindeki sebep ortaya çıktığında ise ortalık daha da karıştıracaktır.


Leave A Reply

Your email address will not be published.