İğne Oyası Anlatımlı – Mimuu.com

42


Firkete iğne oyası yapımından çok güzel bir örnek. İğne oyası havlu kenarı modellerinde, namaz örtüsü iğne oyası modellerinde  kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılıyor. Değişik iğne oyası modelleri arayanlar için, yepyeni modellerin yapılışını soranlar için yeni ve değişik bir örnek. Tarifi vermek bizden istediğiniz yerde kullanmak sizden. Modelde yine iğne oyası dağ çeşitlerinden bir model görüyoruz. Ve sonra iki dağ arasına firkete ile yapılmış iğne oyası anlatımlı örneği görüyoruz. Önce motifi yapıyoruz. Daha sonra uygun yere iğne ile tutturuyoruz. Sizde dağ çeşitlerinden beğendiğiniz modeli yapıp arasına firkete iğne oyası motifini ekleyebilirsiniz. Daha fazla iğne oyası modelleri anlatımları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.
İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım
İğne oyası anlatımlı modeli havlu kenarları için, namaz örtüleri için yapabilirsiniz. Firkete ile yapılan güzel bir örnek. Değişik. Farklı. Tarifi baştan sona videoda anlatılmakta. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İğne havlu kenarı örnekleri için ip rengi olarak havlunuzda bulunan renkleri tercih edebilirsiniz. Birbirini tamamlayacak zıt renkleri tercih edebilirsiniz. Çok güzel modeller var. Ve ip renkleri de harika. Havlu desenleri muhteşem. Kanaviçe işlenecek havlulardan alıp aynı renklerle kanaviçeler işleyerek çeyizlerinize hazırlayabilirsiniz. Satış için de mükemmel olur. Eğer satış yapıyorsanız.
Önce firkete ile motifi yapıyoruz. Daha sonra ister dağlı modeller arasına, isterseniz farklı örnekler arasına firkete motifimizi tutturuyoruz.

Motifin ve dağın nasıl yapıldığını, motifin nasıl eklendiğini şimdi videolu olarak izleyelim.

Benzer İçerikler


Leave A Reply

Your email address will not be published.