İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor

3


Devlet Personel Başkanlığı resmi internet adresinden yayınlanan ilana göre Artvin İl Özel İdaresi 1 kişi Elektrik Elektronik Mühendisi alımı yapacak. Alım sınavı sözlü sınav olarak yapılacaktır.

Başvuru Şartları: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 48.maddedeki memur olma şartlarını taşımak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, başka bir kamu kurumuna karşı mecburi hizmeti olmamak, Sosyal Güvenlik Kuruluşundan emekli olmamak, görevini yapmaya engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı engeli olmamak, atanacağı pozisyon Elektrik Elektronik Mühendisliğinden mezun olmak, İl ve İlçelerin tamamında şantiyelerde çalışabilmek.

2016 yılında yapılan KPSS sınavında en az 7 puan almış olmak, Başvuru tarihi itibari ile 30 yaşını aşmamak, En az B sınıfı ehliyet, Artvin nüfusuna kayıtlı olmak, En az son 1 yıl Artvin’de ikamet ediyor olmak, meslekte en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak,

Başvurular 5-9 Şubat 2018 tarihleri arasında Artvin İl Özel İdaresi  İnsan Kaynakları ve Eğitim dairesi Müdürlüğüne şahsen yapılacak. 12-16 Şubat tarihleri arası değerlendirme aşaması olacak.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile sözlü sınava ilişkin bilgiler İl Özel İdaresi resmi İnternet adresinden yapılacaktır.
http://www.isilanlarikariyer.com/il-ozel-idaresi-personel-alimi-yapiyor-5075h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.