İşkur Üzerinden Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor (Silahlı ve Silahsız)

5Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden özel sektör firmalarının personel ve işçi alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Çok sayıda özel sektör firması tarafından yayımlanan bu ilanlarda Güvenlik Görevlisi alımı ilanının detaylarını sizler için paylaşıyoruz.

İşkur aracılığıyla beraber farklı firmalar tarafından yayımlanan bu ilanlara başvurular nasıl yapılır? Başvurular nereye yapılacak? İşte tüm detaylar sizlerle…

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARININ DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu’nun resmi web adresinde yer alan Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi kadrolarına alınacak personel ilanları yayımlandı. Bu ilanlar özel sektör firmalarının isteği doğrultusunda yayımlanan ilanlardır. 

Ayrıntılarını verdiğimiz ilanlarda yer alan kadroların tüm detaylarına göre alım yapılmak şartıyla yayımlanan Güvenlik Görevlisi alımı için başvurular kolaylıkla yapılabiliyor. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan söz konusu ilanlarda Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların, ilanların yayımlandığı firmaların talepleri doğrultusunda gereken şartları yerine getirmeleri gerekmekte. Başvuru koşulları alım yapacak firmalara göre farklı olabiliyor. Özel koşullar gerektiren ilanlarında şartları buna göre değişebiliyor. 

Firmalar tarfından yayımlana ilanlara göre çok sayıda firma en az lise mezunu olmak şartı istiyor. İlanların içerisinde yer verilen yaş aralığında olunması gerekiyor. Takım çalışmasına yatkın bireyler tercih edilmekle beraber firmalara göre silahlı veya silahsız olarak güvenlik sertifikasına sahip olmak alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmak gerekmekte. 

Bazı firmaların şartlarına göre şartlar değişim gösteriyor. Çoğu firmanın eğitim düzeyi olarak lise belirlediği görülürken bazı firmalar ise bu şartlarda ilkokul veya lisans eğitim derecelerinden mezun olunmasını istemekte. Bu şartların dışından ise ikamet şartı, belge şartı ilanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilmekte. 

BAŞVURU SÜRECİ DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanların şartları ve son başvuru tarihleri firmalara göre farklılık gösteriyor. Söz konusu ilanlara başvuru yapacak adaylar ise başvurularını elektronik ortamdan gerçekleştirebileceklerdir. Bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar İşkur’un internet sayfasından yapacaklar.

üzerinden yayımlanan 2085 Güvenlik Görevlisi alım ilanına başvuru süreci devam ediyor. Son başvuru tarihleri ise firmalara göre farklılık gösteriyor. 

Söz konusu ilanlara başvurular ise İşkur’un internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapılıyor.

İlanlara başvuru için; https://goo.gl/QsHtRN (Web adresini tarayıcınızın arama satırına kopyalayarak söz konusu ilanın detaylarına erişim sağlabilirsiniz.)

Kamupersoneli.net I ANKARA


https://www.kamupersoneli.net/isci-alim-ilanlari/iskur-uzerinden-guvenlik-gorevlisi-alimi-yapiliyor-silahli-h42037.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.