Isparta SYDV Memur Alımı Yapacak

3


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı sitesinden yapılan ilana göre Isparta İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 kişi Erkek Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Başvurular başlamış olup son başvuru 9 Şubat 2018 tarihidir.

Başvuru şartları; 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden birinden mezun olmak. Srinkent İlçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak (en az son 1 yıl serinken ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak), Sadece Erkek adaylar müracaat edebilir.

Ayrıca adaylardan en az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve fiilen araç kullanıyor olmak.Sadece İyi derecede bilgisayar kullanabilmek, Windows, Ms Ofis Programları, İnternet Programları iyi düzeyde kullanıyor olabilmek, işe kabul edildikten sonra Senirkent ilçesinde ikamet etmeyi kabul etmek, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut özrü olmamak, yapılacak güvenlik soruşturmasında Kamu kurumlarında çalışmasına engel durum bulunmamak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak,

Göreve başlayacak aday için 2 aylık deneme süresi olacak. İşe alındıktan sonra performansı yeterli görülmeyen ve gerekli şartları taşımayan adayın sözleşmesi yenilenmeyecektir.

İlan ile ilgili duyurular ve ilan met serinken kaymakamlığı sitesinden yayınlanacaktır. Adayların kaymakamlık sitesini kontrol etmeleri gerekir.
http://www.isilanlarikariyer.com/isparta-sydv-memur-alimi-yapacak-5041h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.