İstanbullu Gelin Faruk Ölecek Mi? Hastalığı Ne? – GüncelDiziProgram

15


Dizinin başrol oyuncusu Faruk 48. bölüm final sahnesinde kendini kaybederek ıssız bir yerde yere yığıldı. Dizi boyunca sürekli başı dönen ve kendini kötü hisseden Faruk’un hastalığı ne? Neden bayıldı? Faruk’u kim bulacak yoksa Faruk ölecek mi?

Dizinin son bölümlerinde yaşadıklarının  etkisiyle zor günler geçiren Faruk daha fazla dayanamadı. Adem konusunda çok üstüne gelinen tüm bunların yanında Fikret’in Adem’in hisselerini kimseye danışmadan İpek’in üzerine alması Faruk’u çileden çıkardı.

Faruk’un hastalı ne, İstanbullu Gelin Faruk ölecek mi? Özcan deniz diziden ayrılacak mı?  Özcan Deniz diziden ayrılmayacak. Heyecanın giderek azaldığı dizide heyecanı artırmak ve izleyici diri tutmak için yapılan bir strateji.
Tıkla>>>  İstanbullu Gelin Çalan (Karanlıktan Gelecekler Sarı Sarı Dişleri Olacak) Şarkı SözleriFakat Faruk’un önemli bir hastalığının olduğunu söyleyebiliriz. Fikret’in kendini sürekli Faruk’la kıyaslaması ve yarışa sokması her zaman olumsuz sonuçlar doğursa da Fikret yapacaklarından vazgeçmiyor.
Diğer bir ihtimal dizinin final yapacağı biliniyor. Bu yüzden Faruk ilerleyen bölümlerde hastalığının ilerlemesi nedeniyle ölerek diziden ayrılabilir.

Etiketler: istanbullu gelin faruk ölecek mi, özcan deniz diziden ayyrılacak mı
Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2018
(function(d, s, id){
var js, fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];
if(d.getElementById(id)) return;
js=d.createElement(s); js.id=id;
js.src=”//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));


Leave A Reply

Your email address will not be published.