JÖH ve PÖH Timleri Ant İçti! İşte Tüyleri Diken Diken Eden O Yemin

7
JÖH ve PÖH Timleri Ant İçti! İşte Tüyleri Diken Diken Eden O Yemin

Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatına katılmak üzere Türkiye’nin bir çok bölgesinden gelerek Kilis ve Hatay sınırından geçip Afrin Kırsalında oluşturulan toplanma merkezinde biraraya gelen JÖH ve PÖH timleri, toplu şekilde ant içti ve cepheye koştu.

Afrin’de bölücü terör örgütü ve DAEŞ’li teröristlere yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’na Jandarma Özel Harekat ve Polis Özel Harekat timleri de katılıyor. Afrin kırsalındaki toplanma merkezinde bir araya gelen TSK ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün seçkin birlikleri omuz omuza ant içerek cepheye koştu.  

Kahraman mehmetçik ve polisimiz hep bir ağızdan aşağıdaki yemini etti, “Kapı gibi çağ açıp kapatan cennet mekan Fatih Sultan Mehmet Han, yeniden kükredi bugün Alparslan, bizimleydi, Surda bizimle. Allah’sız zalimin zulmüne karşı, Allah’ü Allah diye inlettik arşı. Semayı titretti İstiklal Marşı bizimleydi, Yüksekova’da bizimle. Vallahi var bize kanat gerenler, bizimleydi, gönül gözü görenler, evliyalar enbiyalar, erenler, bizimleydi, İdil’de bizimle. Ne kadar savaşsak bitmez yolumuz, gövdemiz hür, lakin esir kolumuz. Tepeden tırnağa Anadolumuz bizimleydi, Silvan’da bizimle. Kırklar ve yediler açtı kucağı, alevlendi her gün iman ocağı. Resulü ekremin tevhit sancağı bizimleydi, Nusaybin’de bizimle.

Dilde ve gönülde var oldukça Kuran, olmaz vatan, olmaz Türk yurdu viran, yaşasın Türk oğlu, yaşasın Turan, bizimleydi Bozkurtlar bizimle. Ne hain PKK itleri, ne kahpe FETÖ’nün piçleri, ne de bunların emperyalist güçleri yıldıramaz hiç bir kuvvet bizleri. Bu vatan için ölmek şeref verir bizlere. Bu bayrak için ölmek şeref verir bizlere. Bu dava için ölmek şeref verir bizleri. Tekbir, Allahu ekber, tekbir Allahu ekber, tekbir Allahu ekber.” 

KPSSCAFE – ANKARA
http://www.kpsscafe.com.tr/turkiye/joh-ve-poh-timleri-ant-icti-iste-tuyleri-diken-diken-eden-o-yemin-h81113.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.