Kadın Dizisi Enver Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

3Kadın dizisi Enver kimdir? Enver’in gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı dizilerle ilgili detaylı bilgiler haberimizin devamında sizlerle…
 

Fox Tv ekranlarının her Salı seyirciyi ekranlara kilitleyen başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un rol aldığı Kadın dizisinde Enver karakteri seyircinin en sevdiği karakterlerden bir olmayı başardı. Zira Hatice’nin eşi olarak onu yatıştıran tek kişi Enverdir. Kızı Şirin’in gerçek yüzünü görüp Bahar’a acıyan Enver her dakikasında Bahar’ın yanında durmuştur. Şirin’in yaptıkları karşısında sessiz kalamayan Enver yeri geldi Şirin’e tokat bile attı.
 
Zorluklar içinde mücadele eden Bahar’ın en büyük destekçisi oldu. Sarp ile ilgili gerçekleri öğrenmesi için bile attığı adımlar oldu. Hatice’ye aşık olan Enver hayat arkadaşı olan Hatice’nin Bahar’a karşı olan davranışlarında daha yumuşak olması için çabalamıştır. Bahar’ın çocuklarına da tam bir dede gibi yaklaşan Enver, Bahar’a da manevi bir baba olmuştur.
 
Kadın dizisinde Enver’in gerçek adı Şerif Erol. 1963 senesinde İzmir, Karşıkaya’da dünyaya gözlerini açan oyuncu lise yıllarında okulda öğretmeninin bu sınıftan fizikçi çıkmaz demesini hırs edip Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümünü kazandı. Bu bölümde aradığını bulamayan oyuncu Ekonomi Bölümüne geçiş yapıp bu bölümden mezun oldu. Üniversite yıllarında Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları (BUO) adlı ekibe dahil oldu. Oyunculuk konusunda eğitim almıştır.

Pek çok tiyatro oyununda yer alan oyuncu 2005 senesinde Hırsız Polis, 2007 senesinde Bıçak Sırtı, 2012 senesinde Koyu Kırmızı adlı dizilerin senaryolarını da yazmıştır. Kamera karşısına geçtiği ilk dizi ise 2014 senesinde yayınlanmış olan Şeref Meselesi adlı dizisidir. Bu dizide Hasan karakterine hayat vermiştir. 2015 senesinde Kalbim Ege’de Kaldı dizisinin ardından 2016 senesinde Hangimiz Sevmedik adlı dizide Hulusi Güntekin karakteri ile büyük beğeni almıştır.
 
2017 senesinde Yol Ayrımı adlı sinema filminde rol almış olan oyuncu daha önce Süt, Bahtı Kara, Tabutta Rövaşata, Seni Seviyorum Roza adlı yapımlarda yer almıştır. Kısaca Şerif Erol hem oyunculuk hem senaristlik yapmış tecrübeli bir isimdir. Oyuncu ayrıca seslendirme konusunda da oldukça başarılı bir isimdir. 
Şerif Erol Kadın Dizisi Video

Etiketler: Kadın Dizisi Enver, Kadın Dizisi Enverin Gerçek Adı Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.