Kadrolu Zabıta ve Memur Alımı (KPSS 63 Puan)

2


Çıkılan ilanda lise, önlisans ve lisans mezunu Zabıta, Tahsildar, Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni ve Hizmetli olarak 2018 yılı için toplam 4 kişi kadrolu kamu personeli alınacaktır. Başvuracaklarda Kamu Personeli Seçme sınavı en az 63 puan almış adaylar başvuruyu gerçekleştirebilir. Başvurular başlamış olup 20 Şubat 2018 de sona eriyor. Alım sınavı sözlü olarak yapılacaktır.

Hizmetli için şartlar: Bayan olmak, Sınav tarihi itibariyle 28 yaşından gün almamış olmak, En az lise veya dengi okul mezunu olmak, 2016 yılı ön lisans KPSS ‘den en az 63 puan almak ve Herhangi bir kamu kurum kuruluşundan girişimcilik belgesi almış olanlar başvurabilir.

Zabıta için şartlar: Erkek Olmak, Sınav Tarihi itibariyle 27 yaşından gün almamış olmak, Bilgisayar işletmenlik sertifikası olmak, En az 5 yıllık B sınıfı sürücü belgesi olmak, Güvenlik belgesi olmak, Ön lisans maliye bölümü mezunu olmak ve 2016 yılı ön lisans KPSS den en az 64 puan almış olanlar başvuru yapabilir.

Tahsildar için şartlar: Bayan olmak, Sınav tarihi itibariyle 21 yaşından gün almamış olmak, Ön lisans muhasebe ve vergi uygulamaları mezunu olmak ve 2016 yılı Ön lisans KPSS’ den en az 63 puan almış olması gerekmektedir.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni için şartlar: Erkek Olmak, Sınav Tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış olmak, En az 4 yıllık üniversite mezunu olmak, Bilgisayar işletmenlik sertifikası olmak, En az B sınıfı sürücü belgesi olmak ve 2017 yılı lisans KPSS den en az 71 puan olmaları gerekmektedir.

Alınacaklar Sivas Güneykaya Belediye Başkanlığına yerleştirilecektir. Başvuru Güneykaya belediyesine Şahsen yapılması gerekmektedir.
http://www.isilanlarikariyer.com/kadrolu-zabita-ve-memur-alimi-kpss-63-puan-5113h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.