Kalbimin Sultanı Dizisi izlendi mi Reytingleri Nasıl, Devam Eder mi Erken Final mi?

8
13 Haziran çarşamba akşamı diğer diziler sezon finali yapıp ekrana veda ederken Star tv de yep yeni bir dizi başladı. Kalbimin Sultanı Dizisi izlendi mi Reytingleri Nasıl, Devam Eder mi Erken Final mi? yapar gibi soruları bir çok kişi merak edecek eminiz, bizlerde buna cevap vermek için bu konuyu açtık..
İlk bölümü ile 13 haziran çarşamba günü ekrana gelen Kalbimin Sultanı Dizisi bana göre çok vasat kalmış bir dizi. Öyle ki kostümler bile tarihi özellik göstermemekte, adeta okul gösterilerindeki bir günlüğüne giyilen kıyafetler gibi durmuş ve oyuncular o kostümlerin içini dolduramamış. Ne yalan söyleyim bu kadar kötü beklemiyordum ben diziyi.. Başrollerinde Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncel Salman, Taner Rumeli, Bülent Seyran, Sadi Celil Cengiz yer alıyor.
Kalbimin Sultanı Dizisi izlendi mi Reytingleri Nasıl? 13 Haziran çarşamba reytinglerinden yola çıkarak dizinin nasıl bir reyting sonucu alacağını sizlerle paylaşacağız perşembe günü. Ancak Sen Anlat Karadeniz dizisinin sezon finali yapması ve oldukça iyi izlenmesinden dolayı çok kişinin Kalbimin Sultanı Dizisi izleyeceğini sanmıyorum.

Eğer star tv diriliş Ertuğrul severlerin tarihi dizi diye Kalbimin Sultanı dizisini de izleyeceklerini düşündü ise hata etmiş. Kalbimin Sultanı Dizisi benim kendi çevremden gördüğüm kadarıyla Devam Eder mi Erken Final mi? sorusuna büyük ihtimal erken final yapmak zorunda kalır diyoruz. Çünkü hakikaten bu dizi olmamış.

Bu konuda sizlerinde düşünceleri çok önemli.. Kalbimin Sultanı Dizisi izlendi mi Reytingleri Nasıl, Devam Eder mi Erken Final mi? konusunda sizlerde fikirlerinizi düşüncelerinizi aşağı yazabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz..


Leave A Reply

Your email address will not be published.