Kanal D Şöhret Kafası Yarışması Nasıl Başvurulur? Başvuru Formu ve Detaylar – DiziHaberci

9


Kanal D ekranlarında yaz sezonu için hazırlanan yeni yarışma programı “Şöhret Kafası” Temmuz ayının 9. Günü ekranlara gelecek. Yeni yarışmanın sunuculuğunu ise Eser Yenenler yapacak. Peki Şöhret Kafası’na nasıl başvurulur? Başvuru formu ve dikkat edilmesi gerekenler neler? İşte merak edenler için yazımız sizler için.

“Açılsın kapılar, yansın ışıklar, tutulsun nefesler” sözler ile tanıtılan yarışmanın ayrıntıları hanüz gelmese de bazı bilgiler elimize ulaştı. Yarışma, kısaca herkesin kafasına göre davrandığı ve tamamen  doğaçlama bir formatla karşımıza gelecek. Yarışmayı BKM mutfak ekibinden tanıdığımız Eser Yenenler sunacak.

Yarışmaya başvurular Kanal D’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Başvuru formunda ad, soyad, doğum tarihi, medeni durum gibi kişisel bilgiler ile kısaca karakter tanımı, neden yarışmaya katılmak istendiği ve daha önce her hangi bir yarışmaya katılıp katılmadığı gibi bilgilerin yazılması gerekiyor.
Yeni yarışma ile ilgili detaylar geldikçe haberimiz güncellenecektir. Yeni yarışma Şöhret Kafası tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
Kanal D Şöhret KAfası Tanıtım Videosu

Etiketler: eser yenenler, kanal d şöhret kafası, şöhret kafası başvuru formu, şöhret kafası formatı, şöhret kafası nasıl başvurulur
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2018

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));


Leave A Reply

Your email address will not be published.