Kenan İmirzalıoğlu 2019 Yeni Dizisi Nedir Ne Zaman Başlayacak?

10
Kenan İmirzalıoğlu 2019 Yeni Dizisi Nedir Ne Zaman Başlayacak? Kenan İmirzalıoğlu en son olarak Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde rol almıştı. Son dizisinde istediği başarıyı gösteremeyen Kenan İmirzalıoğlu dizisinin erken final yapmasının ardından tatile erken başladı. Eşi Sinem Kobal’la birlikte mavi yolculuğa çıkan Kenan İmirzalıoğlu yeni sezonda yeni bir dizi de rol alacak mı? Yoksa bu sezon mola mı verecek? Bilgileri sizlere paylaşmak için konumuzu açtık.
Kenan İmirzalıoğlu çok başarılı bir oyuncu. Bu zamana kadar oynadığı tüm rollerin hakkını verdi. Hepsi de reytinglerde çok başarılı yapımlar oldu. Son dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi içinde haftanın 5 günü ata binme ve kılıç kullanma dersleri aldı. Oyunculuğa bu kadar saygı duyan ve emek veren bir oyuncunun da her zaman başarılı olacağını biliyoruz.
Kenan İmirzalıoğlu Kimdir? Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 Ankara Balaya bağlı Üçem Köyünde dünyaya gelmiştir. İlköğretimi Bala’da tamamlayan Kenan İmirzalıoğlu orta öğrenim ve lise öğrenimi için Ankara’ya teyzesinin yanına gelmiştir. Üniversite’yi de Yıldız Teknik Üniversitesini kazanarak Matematik okumuştur. Kenan İmirzalıoğlu üniversite arkadaşlarının da ısrarları üzerine modellik yarışmalarına katılmış.

1995 yılında Türkiye’nin En İyi Modeli seçilmiştir. Türkiye birincilerinin katıldığı Best Model of the World yarışmasını da kazanan İmirzalıoğlu bu yarışmayı kazanan İlk Türk erkeği olmuştur. 29 Mayıs 2016 yılında da Sinem Kobal ile evlenmiştir.

Osman Sınav ile tanışan Kenan İmirzalıoğlu Osman Sınav’ın desteği ile  1999-2002 yılları arasında Deli Yürek dizisinde başrol oynamıştır. Deli Yürek dizisinin devamı olarak gösterilebilecek olan sinema filmi “Deli Yürek: Bumerang Cehenneminde” adlı filmde rol almıştır.  Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı diziler; Deli Yürek, Hayat Bağları, Alacakaranlık, Ezel,  Acı Hayat,  Karadayı, Mehmed Bir Cihan Fatihi…
Kenan İmirzalıoğlu şimdilik 2019 sezonu için yeni bir proje ile anlaşmadı. Yeni projeleri değerlendiren başarılı oyuncunun imzaladığı proje olduğunda sizlerle konumuzda paylaşacağız.
 


Leave A Reply

Your email address will not be published.