KGM En Az Lise Mezunu 63 İşçi Personel Alımı Yapacak

4


Karayolları Genel Müdürlüğünün Bölge Müdürlüklerine bağlı işyerlerine süresi belirli olmayan sürekli iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere; düz işçi pozisyonunda toplam 31 eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi alınacaktır.

Karayolları Genel Müdürlüğünün Bölge Müdürlüklerine bağlı işyerlerine süresi belirli olmayan sürekli iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere; düz işçi pozisyonunda toplam 32 engelli işçi alınacaktır. KGM işçi alımı başvurular 27 Haziran ile 7 Temmuz 2018 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yapılabilecektir.

Ortaöğretim mezunu 58 işçi personel alımı mezuniyet şartları; Düz İşçi (Beden İşçisi) 30 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) ile Düz İşçi (Büro İşçisi) 28 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) olmak üzere lise mezunu 58 işçi alımı yapılacak.

Önlisans mezunu 3 işçi personel alımı mezuniyet şartları; Düz İşçi (Beden İşçisi) 1 Önlisans (Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri bölümü) ile Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Önlisans ( İnşaat bölümü) olmak üzere önlisans mezunu 3 işçi alımı yapılacak.

Lisans mezunu 2 işçi personel alımı mezuniyet şartları; Düz İşçi (Büro İşçisi) 2 Lisans (İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü) olmak üzere lisans mezunu 2 işçi alımı yapılacak.

Karayolları Genel Müdürlüğü 2 Engelli işçi alımı için TIKLAYINIZ.
Karayolları Genel Müdürlüğü 28 Engelli işçi alımı için TIKLAYINIZ.
Karayolları Genel Müdürlüğü 2 Engelli işçi alımı için TIKLAYINIZ.
Karayolları Genel Müdürlüğü 30 Eski Hükümlü işçi alımı için TIKLAYINIZ.
Karayolları Genel Müdürlüğü 1 Eski Hükümlü işçi alımı için TIKLAYINIZ.


https://www.mymemur.com.tr/kgm-en-az-lise-mezunu-63-isci-personel-alimi-yapacak-99902h.htm

Leave A Reply

Your email address will not be published.