Kırgın Çiçekler 108.Bölüm Fragmanı | Fragmanlarım

8Kırgın Çiçekler 108.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümü 5 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar ve Biran Damla Yılmaz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kırgın Çiçekler bu hafta yayınlanacak mı? Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Kırgın Çiçekler son fragmanı yayınlandı!Yeni bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz.
Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/e24hqFragmanı izleyemiyorsanız “Alternatif Oynatıcı” butonuna tıklayın. Hala sorun yaşıyorsanız bildirmek için sayfanın altındaki “Bir Cevap Yaz” kısmını kullanabilirsiniz.Son bölümde neler yaşandı?Kader’in şirketinin kasasının boşaldığını duyan Meral, Ejder ve Macide’yle yüzleşir. Her şeyi Kader’e anlatacağını söyleyince Macide, Meral’e para teklif eder.Songül doktor kontrolünde bebeğin cinsiyetini öğrenmek ister. Sürpriz kalmasını isteyen Güney, duymamak için her yolu dener.Feride ve Toprak, Büşra’nın sınıf arkadaşına yardım etmek isterken, başları belaya girer.Nazan’ın evine yerleşen Yavuz, herkesin güvenini kazanırken, karanlık yüzünü saklamaktadır.Macide ortadan yok olunca, Kader’in bütün servetini çaldığı ortaya çıkar.


Leave A Reply

Your email address will not be published.