Kızınıza Üç Harfliler Musallat Oldu Diyerek Kandırdı-19 Yaşındaki Kızla..

2
08 Şubat 2018 Perşembe 17:47

Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programa katılan bir aile, kendini Biyoenerji uzmanı olduğunu tanıtan Metin K.’nin, üniversiteli 19 yaşındaki Fatmanur K.’yi “Benimle evlenmezsen üç harfliler seni öldürecek” diye korkuttuğunu, resmi evlilik yaptıktan sonra kızla birlikte kaybolduğunu öne sürdü.

Genç kızın ailesi Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert programına başvurarak yardım istedi.

Küçük oğullarına obsesif – kompulsif teşhisi konduğunu belirterek sözlerine başlayan aile, kızlarının bir arkadaşının İzmir Alsancak’ta bürosu olan biyoenerji uzmanı Metin K.’yi önerdiğini iddia etti. Oğullarını Metin K.’ye götürdüklerini, 250 ila 500 TL arasında paralar ödediklerini söyleyen aile “Artık aile dostumuz olmuştu. Evimize girip çıkıyordu…” dedi. 

KIZININ 4 AY EVLİ KALMASI LAZIM

Aile bir süre sonra kızlarının şehir dışında bir üniversiteyi kazandığını ancak rahatsızlandığını ifade etti. İddiaya göre Metin K., “Fatmanur’u göndermeyin, ona üç harfliler musallat olmuş. Üniversiteye giderse ölür” diyerek aileyi korkuttu. Aile bundan sonra yaşananları canlı yayında şu şekilde anlattı: “Ona inandık ve kızım okulu dondurdu. Metin bu sefer ‘Kızınızın 4 aylığına evlilik yapması lazım. Yoksa ölecek’ dedi.  ‘Sadece kâğıt üzerinde olacak, benimle 4 ay evli kalsın hiçbir şeyi kalmayacak’ dedi. İnandık ve kızımızı onunla evlendirdik. Ancak nikâhtan sonra kızımızı da alıp ortadan kayboldu.”

CANLI YAYINA BAGLANDI: HAMİLEYİM

Üniversite öğrencisi Fatmanur Koçyiğit telefon ile canlı yayına bağlandı. Söyledikleri ise ailesini şoke etti. Fatmanur, “Ben onlara belirttim çok öncesinden beri onu sevdiğimi.  Silah zoruyla tutulmuyorum, kendi rızamla buradayım. Dün polislere ifade verdik. Bir iki hafta geçtikten sonra ben ailemle görüşmek istiyorum. Sonuçta atsam atılmaz satsam satılmaz, onlar benim kanım canım.” dedi.

Telefon görüşmesi sırasında Müge Anlı’nın “Fatmanur hamile misin” sorusuna “Hamileyim” yanıtını verince Koçyiğit ailesi yıkıldı.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS’YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!
http://www.kpsscafe.com.tr/turkiye/kiziniza-uc-harfliler-musallat-oldu-diyerek-kandirdi-19-yasindaki-h81026.html

Leave A Reply

Your email address will not be published.