Kocaman Ailem Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Kocaman Ailem Bitti mi?

20


Kocaman Ailem dizisi bilindiği üzere ilk bölümü ile 31 mayıs perşembe akşamı izleyicisi karşısına çıkmıştı. Kocaman Ailem dizisi bayramdan önce Ramazan ayında başlamış ve bayramdan sonra başlayacak yaz dizilerinin önüne geçmek istemişti; ancak beklenen olmadı. Kocaman Ailem dizisi ilk iki bölümü ile adeta dibi gördü.

Bu düşüş aslında Kocaman Ailem dizisinin kötü bir dizi olduğunu göstermez; zira özellikle bu haftalar sezon boyunca devam eden sezon dizilerinin en can alıcı bölümleri izleyici bir sezon izlediği dizinin nasıl biteceğini diziyi sevmese de sıkılsa da merak etti ve izledi. Özellikle Avlu ve Bizim hikaye dizileri izleyiciyi ekrana kitledi. Bu nedenle de Kocaman Ailem dizisi 2. ölümü ile 7 haziran akşamı beklenin çok altında reyting aldı.

Kocaman Ailem 14 haziran Neden Yok?
Kocaman Ailem dizisi bu kadar reyting kaybından sonra şimdi de bir darbe de Atv’den yedi. Atv Kocaman Ailem dizisini bayramda yayınlamamaya karar verdi. Kocaman Ailem dizisi 14 haziran perşembe akşamı ekranlara 3. yeni bölümü ile değil ilk iki bölümünü tekrarında oluşan bir kolaj bölümü ile ekranlara gelecek.
Kocaman Ailem dizisi 3. bölüm 21 haziran perşembe günü ekranlara gelecek. Bu durumda Kocaman Ailem  dizisi 14 haziran perşembe akşamı tekrar bölümü ile ekranlarda olacak.
Kocaman Ailem Bitti mi?
Kocaman Ailem dizisi önemli bir yapım yaz aylarında alınacak yüksek reytingler  Kocaman Ailem dizisini bırakın bitirmeyi 2018 2019 yeni sezonuna bile götürebilir.  Kocaman Ailem dizisi diğer dizilerin olmadığı yaz aylarında çok yüksek reytingler alabilecek potansiyelde güzel bir proje


Leave A Reply

Your email address will not be published.