Kördüğüm 191. Bölüm Özeti #Kızımdan Uzak Dur (Part – 2)

6Kördüğüm dizisi 191. bölümde neler olacak? 13 Şubat’ta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

 
Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 13 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm 191. Bölüm  Özeti (2. part ) Bölüm; Tapasya ile Rathot’un kavgası ile başlar. Rathot, Tapu’nun sesini kesmek için elini kaldırır. Ancak kıyıda köşe kalan sevgisi midir yoksda bayana vurulmaz düşüncesi midir bilemiyorum. Tapu’ya vurmaktan vaz geçer. Tapu hela susmak yerine sen bana vuracak mıydın? der. Rathore gene insaflı adammış özür dilerim dese de Tapu susmak bilmiyor arkadaş. Rathore iki kere özür dilese de Tapu sen bana nasıl vurmaya kalkışırsın. Beni babam bile dövmedi der ama bay Rathot beni darp etmeye kalktı diyerek kendisi diğer konularda da suçsuz gibi göstermeye çalışır.

Rathot, Yuvraç artık anne sütü alamayacağından dolayı gerildiğini ve bütün bunlar da senin bencil davranışından dolayı oldu der. Tapasya laf yine döndü dolaştı İşça’ya geldi der. Git onunla ol o zaman diyerek Tapu ağır konuşmalarına devam eder. Yuvraç senin bencilce davranışın yüzünden evladım beni değil İşça’yı anne gibi seviyor diyerek Rathot’un yanından ayrılmak isterken Rathot gitme tapu diyerek tapu’ya sarılsa da Tapasya, Rathot’un zayıf noktasını buldu ya adamı süründürecek ham suçlu hem de güçlü yav. Damini ise Thakur konağında daha fazla kalmak istemez. Bu sebeple emlakçıları telefonla arayıp kendisine uygun bir ev bulmaya çalışır. Ancak hiç biri uygun bir olmadığını söyler. Bu sırada Divya arkada Damini’nin konuşmasını dinler.

Damini’nin gözünün kocasında olmadığını ve kendi isteiği ile evden ayrılmak için çaba gösterdiğini gözleri ile şahit olur. Divya da Damini’ye karşı yumuşar ve kızı Tapasaya yüzünden birbirlerini kırdığını ve arada yaşananları unutmalıyız. Divya her ikimizde anneyiz evlatlarımızın istikbalini ve mutluluğunu düşünürken başkaların mutluluğunu unutabiliyoruz. Bu yüzden lütfen sözlerimi ve davranışlarımı bireysel olarak algılama der. Damini ise ben zaten kızmadım sen anne olarak evladını ben de anne olarak evladımı düşünmekten başka bir şey yapmadım. Bunca zamandır sizlere hizmet ediğp geçimimi sağlıyorum. Verdiğiniz her imkan için teşekkür ederim der. Divya istediğin kadar kalabilirsin dese de Damini hayır kimsenin düzenin bozmak istemiyorum der.  Tapasya ise aldığı gazla eşyalarını bir kez daha toplamaya başlar.

Nani odaya girdiğinde kızım ne yapıyorsun der. Tapasya ise bana karışma babamın evine gideceğim der. Nani şok olur. Çünkü Jogi ve Divya kızı tapasya’nın geçimini bozduğu için kızmışlardı. Nani bir şekilde Tapasay’nın Thakur konağına gitmesini engellemek için Tapu’yu resmen gazlar. Bu kadar çabuk pes etmemesini söyler. Sen gidersen eve Divya üzülecek. Bana ise ikinci kez yaşadıklarından sonra ne düşünecek hiç düşündün mü der. O yüzden aileni düşünüyorsan bu odadan hiç bir yere gitmeyeceksin der. Veer işte iken annesi Mai’nin beni hiç önemsemiyorsun dediği sözleri aklına gelir. Telefonla Mai’yi arar. Mai İşça burada yok der. Veer ben seni aradım der. Veer annesi Mai’yi çocukluğundan beri ne kadar sevdiğin anlatır. Hepimizin sana ihtiyacı var der.

Evlat edindiğimiz Kanha’nın da Mutka’nın da sana ihitiyacı var der. Mai ise evliliğinizde büyüklere sormadan aldığınız karara kızgın olduğunu söyler. Bu sırada arkada İşça gelir ve Mai’nin konuşmalarına şahit olunca Gelin kaynana konuşması sanıldığı aksine birbirlerine daha ılımlı konuşurlar. İşça hatta kayın valide sinden özür dileyip sarılır. Gelin kaynana barışmış olur. Damini, Rathore’nin iş yerine gider. Rathore Damini’yi görünce sizinle tanışmadık ama Tapasya dan çok duydum Sende benim annem sayılırsınız der. Damini düğüne davet edilmesek de gelmek nasip oldu. Sizlerin süsleme çiçeklerinizi ellerimle yapmıştım der. Damini kızı ile alakalı olarak konuşmaya gelir. Kızı İşça’nın mutluluğuna bir zarar geldin istemiyorum der. Anlayacağınız Damni pısırık biri olarak değil kızının evliliği için iş adamı Rathore’nin karşısına çıkıp kızının mutluluğuna saygı göstermesini ister. Rathore Daminiye nasıl cevap verecek? Bu sorunun cevabını Kördüğüm 192. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

Henüz Yayınlanmamıştır.
Etiketler: Kördüğüm 13 Şubat, Kördüğüm 191. Bölüm Özet Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.