Kördüğüm 194. Bölüm Özeti 16 Şubat Fragmanı

0Kördüğüm dizisinde Vansh bir anda ortaya çıkarak herkesi şoke etmişti. Ancak onun Vansh olduğunu Mai hariç kimse inanmıyor. Sonunda Kasab da ikna olunca Daddaji ona kızar ve Vansh’In öldüğünü söyler. Vansh duygu sömürüsüne başlar ve Mai’nin yanına giderek oğlun olduğumu neden söylemiyorsun diye konuşur. Daddaji Vansh’In cesedini gördüğünü ve onu yaktıklarını söyler. Sen Vansh olamazsın diyor.

Umed bu duruma çok kızar ve sonunda patlar. O da Vansh’In öldüğünü söyler ve ona tokat atar. Sonra da evlerini terketmesini ister. Vansh gitmek istemeyince Umed onu tutarak dışarı götürür. Bu sırada Mai bağırır ve onun Vansh olduğunu söyler. Vansh onu kucaklar ve neden kanıt arıyorsunuz ben sizin oğlunuzum der. Umed onun Vansh olmadığını ancak bazı sorular sorarak gerçekleri öğrenebileceklerini söyler. Vansh denen kişiye bu güne kadar neden ortaya çıkmadın diye sorar.

Vansh Tapasya için kendini vurduğunu ancak daha sonra hiç bir şey hatırlamadığını söyler. Hafızasını kazandığında ise İşça yı görmek için yeniden evine geldiğini söyler. Umed İşça artık Veer ile evli ve onlar çok mutlular. Vansh Umed’in laflarından sonra burda kalmasının bir anlamı olmadığını ve gideceğini söyler. Mai tekrar Vansh’ın önünü keser ve asla gitmene izin vermeyeceğim der. Mai herkesi karşıma almaya hazırım diyerek göz dağı verir. Vansh’a odasına gitmesini söyler.

Vansh odasını arar gibi yapar. Başka bir odanın yanında durunca Umed nasıl oluyor da kendi odanı bilemiyorsun der. Vansh odasının kapısındaki kiliti göstererek bu yüzden içeri giremedim der. Kasab anahtarların Mai nin dolabında olduğunu söyleyince herkes şok olur. Rathor’un büyük annesi bebek için doğal ilaçlar hazırlamaktadır. Nani alaycı ve sert bir üslupla bebeğe doktorun önerdiklerinden başka bir şey vermeyeceklerini söyleyince kadıncağız çok üzülür ve ağlamaya başlar. 
Aşağılamalara çok fazla üzülen Büyükanne Rathor’un yanına giderek köyüne dönmek istediğini söyler. Rathor neden gitmek istediğini soruyor. Bu arada Nani ortaya çıkıyor. Rathor ona bir sorun olup olmadığını sorar. Nani de büyükanneyi her zaman el üstünde tuttuklarından bahseder. Tapasya ile Rathor arasında yakın ilişkiler hem büyük anneyi hem de Nani yi mutlu etmektedir. Bundela evinde ise Vansh’ın odası yeniden dizyn edilir. Ancak Mai hariç kimse Vansh’a inanmıyor. Bunun için polis çağıracaklarını söylerler ancak Mai buna engel olur.

İşça Vansh hakkında Veer’i bilgilendirmek ister ancak Veer’in telefonuna ulaşılamamaktadır. İşça sahte Vansh’ın bu kadar bilgiyi nerden bildiğini merak etmektedir. Hatta Umed, İşça ve çocukları Vansh konusunda uyarır. İşça Jogi yi arar ve Vansh konusunda bildikleri anlatır. Jogi de onun Vansh olduğuna inanmamıştır ve Bundela konağına gelir. Vansh’ı gördüğünde çok şaşıran Jogi ona gerçekte kim olduğunu sorar. Vansh yine aynı hikayeyi anlatır.
Jogi onu polise götüreceğini söyler ancak Mai yine engel olur. Jogi bu adam burda olduğu müddetçe İşça yı eve götüreceğini söyler. İşça dan hazırlanmasını ister. İşça Veer’in haberi olmadan gidemeyeceğini söyler.

Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.