Kördüğüm 194. Bölüm Özeti #Sen Kimsin? Part 2

8Kördüğüm dizisi 194. bölümde neler olacak? 16 Şubat’ta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

 
Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 16 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm 194. Bölüm  Özeti; (Part 2) Bölüm Nani ile Rothore’nin annesi ile konuşması ile başlar. Nani kendisine rakip ve kendisinin varlığından rahatsız olduğunu düşündüğü Rathore’nin annesini ilk etapta evden bir şekilde uzaklaştırmak ister. Yuvraç ve Tapasya için kendince köyde öğrendiği baharatlardan ilaç yapmaya çalışır. Nani torunu ve Yuvraç bunları içince nasıl bir tepki vereceğini bilmediğiniz halde bunu hem Tapasya’ya hemde Yuvraç’a nasıl yedirmeyi planlarsınız. Yalvarırım bırakın böyle çağ dışı ilaçları diyerek kadının sevincini kırar.

 
Zavallı kadın bunun üzerine Rathore’ye gidip oğlum beni köyüme götür der. Rathore bir şey mi oldu  diye sorsa da kadın köyümü özledim. Sizlerde yeni evlisiniz. Yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Bana da bir ihtiyaç yok der. Rathore ben burada olduğum sürece sen de benim yanı başımda olacaksın diyerek annesinin köye gitmesini istemez. Bu konuşmalar sırasında Rathod birden arkasını döndüğünde uzaktan konuşmaları Nani’nin dinlediğini görünce Rothod, bu işin arkasında kıyısında köşesinde Nani’nin parmağı olduğunu anlar. Bundella konağında ise yıllarca kilitli kalan odayı Mai açıp temizler. Yastıklarını yorganlarını ayarlarken Ummed gelir ve bir kere daha tekrar eder. Bu adam Vansh değil kanma bu yalancı adama der. Ummed daha fazla dayanamayıp polisi arayacağını ve bu yalancı adamı alıp götürmesini isteyeceğini söyler.

 
Mai ses tonunu yükseltip bu evde kimse polisi aramayacak diyerek emri vaki konuşur. İşça ise eski kocası olan Vansh’ın geldiğine inanmasa da bu olayın kendisi dönüp dolaşıp başına bela olacağını çok iyi bildiğinden hemen Veer’i arayıp olaya el atmasını ister. Ancak Veer’in telefonu kapalı olduğu için ulaşamaz. Bu arada Rathore annesini üzen Nani’nin yanına gidip ne yaptın ona der. Nani ilk başta anlamamazlıktan gelse de Rathore’nin baskısı ile annen Yuvraç için ne olduğu belli olmayan ilaç yapıyordu onu uyardım sadece der. Rathore ise annemi uyarmak sana düşmez. Sen burada Tapasya’nın ricası ile buradasın ve haddini aşma der. Nani ortalık elemanı gibi bir oradan kovuluyor bir oradan kovuluyor. İşça Kanka’yı okuldan alıp eve getirir. Bu sırada Vansh sandığı Rocky’nin odasının kapısı hafif aralıklı olduğunu görünce Kanha’yı evin hizmetçisine emanet edip Vansh’ın odasının kapısını aralayıp gizlice bakar.

 
Rocky odada bulunan İşça’ya ait resimlerin üzerinde olan örtüleri kaldırır. Bu sırada İşça kapı kolunu elinden düşürünce ses çıkar. Rocky kendisini bir mi izliyor diye hemen kapıya gelse de İşça hemen oradan uzaklaşmıştır. İşça odasına geldiğinde Veer’in konuşmalarını hatırlar. Bir sorun olduğunda baban Jogi Thakur’dan yardım isteyebilirsin dediğini o yüzden hemen Jogi’yi arayıp Vansh’ın geri eve geldiğini evde yaşanan her olayı bir bir anlatır. Jogi de hemen geliyorum der. Damini bu sırada eve yeni giren İtara kendi odasında dolabında bir şeyler karıştırdığını görünce fırça atıp odadan kovar. Jogi hemen Bundella evine gider.

İşça kapıda babası Jogi’yi karşılar ve olanları bir kez daha anlatır. Bu sırada balkonda Rocky’nin kendilerini dinlediğini görünce hemen yanına gider. Rocky kendini Vansh olduğuna Jogi’yi de ikna etmeye çalışsa da Jogi Vasnh’ın öldüğünü sadece Vansh’a fazlaca benzeyen biri olduğunu söyler. jogi durumu polise anlatacağını ve gerçeklerin çok geçmeden ortaya çıkacağını söyleyip, bu işin polise yansımadan gerçekleri söylemesini ister. Ancak Rocky dersine çok iyi çalışmıştır ve gerçeklerin bu olduğunu ve inanmak zorundasınız der. Jogi Rocky’nin kolundan tuttuğu gibi polise götürmek ister. Bu sırada Mai gelir ve Jogi ne yapıyorsun o benim oğlum Vansh der.

Rocky de bırak anne benim Vansh olduğuma polis karar verecekse bırak götürsün orada çıksın gerçekler der. Mai buna asla müsaade etmeyeceğini söyler. Jogi o zaman bireysel şikayette bulunurum deyince Mai ile yalancı Rocky’nin paçası tutuşsa da bunu Jogi’ye belli etmez. Jogi, Yalancı Mai ile Rocky’e laf geçiremeyince İşça’ya burada yalnız başına kalma Veer gelene kadar gel bizde kal der. İşça da bu evde gelen kişinin Vansh olmadığına inan bir tek Mai geriye kalan herkes Vansh olmadığına inanmıyor. Veer gelene kadar burada kocamı bekleyeceğim der. Bakalım Rocky İşça’ye ne tuzaklar ne oyunlar yapacak? Bu sorunun cevabını Kördüğüm 195. bölüm özetinde bulabilirsiniz.
 
Kördüğüm 194. Bölüm Fragmanı
Henüz Yayınlanmamıştır.
Etiketler: Kördüğüm 16 Şubat’ta Neler Olacak?, Kördüğüm 194. Bölüm Özet Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.