Kördüğüm 196. Bölüm Özeti (Part 1)

1Kördüğüm dizisinde Veer eve gelen abisi Vansh’a aşırı benzeyen ve herkesi bir şekilde kandırdığını düşünen ama asıl adı Rocky olan kişinin eve geldiğinden ve İşça’ya göz koyduğundan haberi daha olmadı. Veer eve geldiğinde nasıl tepki verecek? Bölüm Özetimizde bulabilirsiniz. Yazdığımız bölüm kanal 7 ekranlarına 18 Şubat’ta gelecektir.

Bölüm, Bir önceki bölümün kaldığı yer olan Veer ile Ummed’in konuşması ile başlar. Veer orada bir erkek sesi duydum kime ait diye sorar. Ummed ise sen tanımazsın  diyerek olayı geçiştirip bir an önce oradaki işleri bitirip eve dön oğlum der. Veer ise az işi kaldığını tez zamanda döneceğini söyler. Telefonu kapattıktan sonra Mai neden Veer’e Vansh’ın geldiğini söylemedin der. Ummed ise bu sahtekarın oyununu Veer gelince bozacaktır der. İşça, Kanka’nın dersine yardım eder. Kanha bir çocuğun bilemeyeciği şeyler söyleyince bunları kimden duyduğunu sorar. Kanha da Vansh abi söyedi deyince İşça bir çocuğun kafasını neyle dolduruyorsun diye kızmaya gider. Önce bahçeye bakar orada göremez.

Vansh görünümlü Rocky ise üst balkonda kucağında Mutka’yı alıp havaya kaldırdığını görünce İşça, Vansh (Rocky), Mutka’ya zarar vereceğini düşünüp merdivenleri üçer beşer çıkar. Vansh (Rocky)’nın yanına varıp kızını kucağından alır. İşça çocuklarımdan ve benden uzak dur derken Rocky, İşça’nın potresini yapmıştır. İşça kendi resmini görünce yırtmak isterken eli boya olur. Resmi de yırtamaz. Hemen aşağıya gidip lavaboda boyayı çıkarmak ister ama boya kalıcı olduğu için başaramaz. Tapasya’nın ise gece uykusu kaçmıştır. Çünkü Vasnh zannettiği kişinin gelmesi ile eski defterlerin açılacağını düşünür. Vansh öldükten sonra kendisine söylenen sözleri bir bir anımsar ve üzülür.

Bu sırada Rathore de Tapu’nun yokluğunu anlayınca yanına gider. Bu saatte uykunu kaçıran nedir? diye karısına sorsa da Tapu kaçamak cevaplarla Rathot’un yanından ayrılır. Rathore ise Tapu’nun bir şeylerden korktuğunu kendisinden sakladığını anlar. Bu arada Gunwanti de her fırsatta İşça’yı Rocky’nin yanına bir vesile ile gönderir. Şimdi de İşça’ya Vansh’ın odasını topla der. İşça ise itiraz etse de Mai sert çıkar çıkar ve zavallı İşça mecbur bir şekilde Rocky’nin odasını toplamaya gider. Rocky ise aynada kendisine baktığında Vansh’a benzemek için göz rengini değiştiren lens kullanmıştır. O lenslerden bir tanesinin yerinde olmadığını görünce panik olur. Bir taraftan dan Bundella evine ve Vansh’a nasıl benzemeye çalıştığı gözlerinin önüne gelir. Bu sırada odaya İşça gelir ve Mai bu odayı temizlememi söyledi der.

Rocky ise lensi eksik olan gözünde bir şey gitmiş numarası yapar. Rathore sabah kahvaltısında Tapu’ya Vansh hakkında ne biliyorsun der? Tapu da İşça’nın ölmeden evvel kocası olduğunu söyler. Anlaşılan Rathore bu işin peşini bırakmayacak. Mai’nin yönlendirmesi ile Rocky Daddaji’nin yanına gidip eskiden bu evde en çok beni severdin. Şimdi ne değişti büyük baba der. Daddaji ise Vansh’ın sadece bir benzerisin Vansh gözümün önünde öldü der. Ancak Rocky o kadar inandırıcı sözler eder ki Daddaji’yi bu nasıl bu karşımdaki duran bu kadar detayı naslı bilebilir ki diye içinden düşünüp Rock’nin yanından ayrılır. Rocky’e de pas vermez. Nani ile Tapu Vansh hakkında konuşurken yan tarafta duran Rathore’nin orada olduğunu bilemez. Nani Vansh hakkında konuşunca Rathore gerçekleri duymaak için Nani’yi yanına çağırır.

Nani de tabi tüm gerçekleri söylemez. İşça, Vansh ile evlendi ama İşlça Veer’i seviyordu. Tapu da Veer’i sevince öyle bir durum yaşandı der. Damini ise kızı İşça’nın can sağlığında şüphe eder ve Bundella evine gider. Damini burada kalmak zorunda olmadığını birlikte yeniden ev tutabileceklerini söylese de İşça gelen kişinin Vansh olmadığını bu duruma benim gibi bakmayan bir tek Mai olduğunu söyler.  Rocky ise Damini’nin ayağına eğilip saygı duyduğunu söyler .Damini karşısında Vansh’ı görünce şok olur. Daimini şok halini atlatınca kızımdan uzak dur der. 
Kördüğüm 196. Bölüm Fragmanı
Yayıncı firma henüz bölüm fragmanını yayımlamamıştır.
Etiketler: Kördüğüm 18 Şubat Özeti, Kördüğüm 196. Bölüm özeti Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.