Kördüğüm 196. Bölüm Özeti (Part 2)

12Kördüğüm dizisinde Rock kendisine inanların sayısını artırmak için önce Daddaji”yi ikna etmeye çalıştı. Daddaji’ye öğle şeyler söyledi ki Daddaji bile acaba diye düşünmeye başladı. Rocky kendisini Vansh olarak kabul ettirmeye başarabilecek mi? Hepsi ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Bölüm, Damini ile Vansh görünümlü Rocky’nin konuşması ile başlar. Vansh İşça karısı olduğunu ölmediğini söyleyip İşça üzerinde hak iddia etmeye çalışır. Rocky aynı Vansh’ın yaptırdığı yere İşça’nın adını yazdığını hem Damini’ye hemde İşça’ya gösterir. Kendisine inanmasını ve Vansh olduğunu söyler. Rocky yaptığı hareket ile anne ve kızın dikkatini  çekmeyi başarmıştır. İşça’nın yanına yaklaşıp ben senin kocanım gel yanıma diyerek kucaklamak isterken araya Damini girer. Kızımın bir kocası var. Senin kardeşin olan Veer’dir der. O yüzden kızımdan uzak dur der. Hatta Damini kızımı sarkıntılık edersen seni öldürürüm diye tehdit eder.

Rocky’nin son yaptığı olaydan sonra Damini kızı İşça’nın artık bu evde kalmasının çok tehlikeli olduğunu kendisi burada iken neler yapmaya kalktı. Ben yokken neler yapar kızım gel benimle Veer gelene kadar benim yanımda kal der. Rocky ise karım bile bana inanmıyor. Benim bu evde durmamın bir anlamı yok. Kendi evimde yabancıyım. Karım bir başkasını seviyor diyerek artislik yapıp evden gitmek ister. Mai de oğlum sakin ol ayakları yapar.

Damini ise ben burada iken kızıma sarkıntılık etti der. Mai ise tamam Damini sus der. Mai yalandan bayılma numarası yapıp olayı başka tarafa çekmeye çalışır. İşça, hemen doktoru arayıp eve gelmesini ister. Damini ise olanları hayretle izler. Tapu ise evde Nani’yi ararken Rathore’nin annesi ile karşılaşır. Kadın eski kıyafetleri düzeltirken yanına gelir ve bu elbise kimin der.

Kadın açma Tapu Rathore kızar kızım dese de Tapu ısrar eder. Sandığın içini karıştırır. Takıları görünce çok güzel olduğunu ve takmak istediğini söyler. Kızım takma boş ver der. Tapu ise Rathore kızmaz diyerek kıyafetleri ve takıları alıp güzelce giyinip süslenir. Bundella evine ise doktora gelir. Mai’nin üzülmemesini ve moralinin yüksek tutulmasını ister. Mai ise sayıklayarak Vansh gitme oğlum diyerek rolünü çok iyi oynar. Damini ise olayı farkına varıp kızının odasına gidip İşça’ya ait kıyafetlerini toplamak istese de İşça, müsaade etmez. Kocamı Veer’i bekleyeceğim der. Rocky, Kanha’nın yanına gider. Kanha ev ödevi olarak aile soy ağacı yaptığını görünce ne yaptığını görünce kendi resmini kesip İşça’nın yanına yapıştırıp onun eşi benim der. İşça ise olanları duyunca Rocky’nin resmini alıp yırtar.

Kendisi Bundellea gelini olduğunu ama sen Vansh değilsin der. Benim Eşim Veer diyerek kitabı Rock’nin üzerine atar. Tapu ise Rathore’ye güzel bir sürpriz yaptığını düşünüp Rathot’un eski eşinden kalan kıyafetleri giyer. Rathore karşısında Tapu’yu eski eşine ait takı ve kıyafetler ile görünce önce şok olur. Ardından sinir olup lütfen çıkar bunları der. Rathore dayanamayıp kendi elleri ile zorla çıkarmaya çalışır. Tapasya da şaşırır. Çünkü Rathore’nin annesi kıyafetin kime ait olduğunu söylememiştir. Tapasya niçin böyle davranıyorsun diye bağırmaya başlayınca Rathod o benim eski karımın kıyafetleri der.
 
Bundella evinde ise İşça’nın doğum gününü bir tek Veer hatırlar. Telefon ile arayıp doğum gününü kutlar. Ardından kargo ile kutu içerisinde İşça’ya diye yazan kutuyu açar. İçerisinde çok güzel bir kıyafet ve not vardır. Kıyafeti beğenir notta da güzel sözler yazar. Okuyunca mutlu olur. Sizce bu hediyeyi kim verdi? Bu sorunun cevabını 197. bölüm Özetinde bulabilirsiniz.
 
Kördüğüm 196. Bölüm Fragmanı
Yayıncı kuruluş tarafından henüz bölüm fragmanını yayımlamamıştır.
Etiketler: Kördüğüm 18 Şubat Özeti, Kördüğüm 196 Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018


Leave A Reply

Your email address will not be published.